Як отримати дешеве страхування життя через пенсійний

Ви коли-небудь задавалися питанням, чи дійсно ви отримуєте віддачу від страхування життя у вашому обліковому записі пенсійний?

Якщо це ви, або якщо ви просто цікаво чи ви отримуєте саму кращу угоду, то вам обов’язково потрібно прочитати цю статтю. Страхування життя може бути дорогим дав йому те, що ви зазвичай оплачуєте всі вашій робочій життя, так що варто перевірити, що ви отримуєте найкраще справу можливо.

В Австралії є два ключових способу отримання страхових, по-перше, через ваш пенсійний а другий безпосередньо через страховика. Сьогодні ми покажемо вам, як отримати дешеве страхування життя через ваш пенсійний.

страхування життя в пенсійний

Більшість австралійських мають деяку форму персональну страховку через свою пенсію по старості і причина в тому, насамперед тому, що це швидко, легко і зручно.

Ви можете почати нову роботу, і в той час як ви заповнюєте форми стек для них, ви заповнюєте ті, для нових пенсійних плану, а також. Захований в це всю інформацію, необхідну для вашої страховки.

Це досить легко, і в результаті ви в кінцевому підсумку з вашим страхування життя та інші види страхування, якщо потрібно, через свій аккаунт пенсійний. Там взагалі ніяких інших форм для заповнення, немає обширного запитальника здоров’я для завершення і немає медичних призначень в ньому участь. Чому?

Страхування життя в пенсійний надається як частина «Група» політики, тобто дає страховику страхової групи людей. Чим більше ця група, тим нижче ризик, тому що він поширюється на більшу кількість людей. Це означає, що вартість йде вниз. Є також дві ключові речі, про груповий страховки, Ви взагалі повинні бути на роботі в день, ви повинні почати працювати, і ви повинні приєднатися відразу. Ці сказати страховика, що ви були здоровими на наступний день ви приєдналися.

У результаті страховик усуває адміністративні завдання, такі як анкетування і перевірки здоров’я (за винятком тих, хто хоче більш висока кришка корпусу або становити значний ризик) і дозволяє кожному приєднатися.

Це означає, що ви повинні мати дешеве страхування життя, чи не так?

Cut пирога

Не обов’язково, проблема в тому, що пенсійні фонди можуть включати в себе комісії, винагороду або знижку на їх страхування.

Часто це не ви, хто платить плату, але страховик, однак, це вплине на вартість вашої премії, тому що частина грошей, які ви платите, будуть повернуті до піклувальником пенсійний фонд.

Крім того, він не тільки пенсійний фонд, що можуть зайняти вирізати, якщо у вас є фінансовий консультант; цілком ймовірно, вони також отримують відсоток від страхової премії теж.

з’ясувати, що ви платите

Всі збори до пенсійного фонду повинні бути розкриті для Вас, так просите копію пенсійного звітність Розкриття продукту. Страхові внески можуть бути розташовані в кількох областях, перевірте інформацію про комісії розділі Секція страхування, а також будь-яка частина документа, яка говорить про гроші Довіреною особою.
Багато фондів заряду близько 5-10%, це нормально і зазвичай неминучі, але зверніть увагу на засоби, які стягують більше. Крім того, якщо ви знайдете посилання на радника Комісії з вашої страхової, подзвонити в пенсійний фонд і дізнатися точно, скільки це, то поговоріть зі своїм радником і перевірте що він може бути зменшений.

зробити порівняння

Є багато страхових брокерів в Австралії, який надасть вам кошторису він лайн страхування і порівняння страхування життя. Це скаже вам, що страхові компанії будуть стягувати плату, якщо ви були, щоб отримати страховку від них безпосередньо.

Однак не будемо діяти поспішно.

Страхування життя через пенсійний має два істотні переваги, по-перше, ви фізично не потрібно придумати гроші кожен місяць для премій, а друга в тому, що ваш внесок у ваш пенсійний є податком, а значить, ви можете платити менше податків, ніж якщо б ви повинні були отримати ці гроші безпосередньо зі свого роботодавця і тоді оплатіть його до страховика.

Якщо схоже, що ви платите занадто багато, розглянути можливість отримання фінансових консультацій, перш ніж діяти.