Як отримати дешеве страхування автомобіля в Нью-Гемпширі

Якщо ви хороший водій штаті Нью-Гемпшир винагороджує вас, не вимагаючи, що ви купуєте страхування автомобіля. Нью-Гемпшир є одним з усього дуже обрану кількість держав, не вимагає його хороших водіїв придбати страхування автомобіля.

Природно, якщо ви фінансування вашого автомобіля, то установа, яку зробив ваш автомобіль кредиту має повне право змусити вас придбати страхування автомобіля. Майте на увазі, однак, що ви не зобов’язані купувати або іншого страхування автомобіля від будь-якого конкретного носія.

Є й інші способи, в яких ви можете бути змушені купувати страхування автомобіля в Нью-Гемпширі. Наприклад, так як тільки хороші водії звільняються від обов’язку придбати страхування автомобіля, само собою зрозуміло, що погане водіння вірний спосіб гарантувати, що ви змушені платити за страхування автомобіля.

Засудження за DWI (водіння в стані алкогольного сп’яніння) або DUI (водіння в нетверезому вигляді) переконання змушує вас придбати мінімум 3 роки страхування автомобіля. Якщо ви визнані винним вдруге для будь-якої з цих двох злочинів ви можете розраховувати на покупку 5 років страхування автомобілів.

Ви можете також зібрати «точки». Бали не гарна річ. Зберіть достатньо очок, і ви теж повинні будуть придбати на суму не менше 1 рік страхування автомобіля. Кількість очок, необхідних для отримання в «потрібна страхування автомобіля” категорії змінюється з віком.

Ви можете заробити очки для таких речей, як небезпечне водіння, перевищення швидкості, знаки зупинки працює тощо.

Що все це означає те, що більше половини людей у ​​Нью-Гемпширі в кінцевому підсумку покупка страхування автомобіля, хоча держава не вимагають, щоб їх хороші водії це зробити.

Отже, цілком імовірно, що хороший відсоток населення штату Нью-Гемпшир шукає способи зберегти щомісячні витрати на їх страхування автомобіля якомога нижчою.

Почати, зберігаючи хороші показники водіння. Ті DWIs і DUIs про які я говорив раніше, а також штрафів за перевищення швидкості та інші подібні злочини змусить ваш страхування автомобіля, щоб ціни стрімко рости і залишатися в стратосфері протягом досить довгого часу.

Молоді водії повинні залишатися в школі і зосередитися на не отримувати хороші оцінки принаймні до 25, якщо це можливо. Студенти, принаймні “B” середній бал взагалі претендувати на хорошу знижку студентів на їх страхування автомобіля.

Багато літні водії змушені платити більше за їх страхування автомобіля, а також. Якщо ви відчуваєте, що ви потрапляєте в цю категорію ви повинні поговорити зі своїм страховим агентом про взяття автомобіля спеціальний клас водіння для літніх (55 років і старше) драйверів. Не всі страхові компанії пропонують цей варіант, але багато хто і робить. Проходження такого курсу може зменшити ваші щомісячні премії на цілих 10%.

Якщо у вас старий автомобіль або ударі автомобіля практично без реального значення, то не платите за зіткнення або каско. Якщо в автомобілі не встановлений Книга Келлі Синьої значення ваша страхова компанія, ймовірно, не буде платити, щоб відремонтувати автомобіль, навіть якщо ви купуєте страховку.

Нарешті, прийшов час подивитися в Інтернеті і знайти принаймні 3 різних веб-сайтів, які дозволяють порівняти дешевого автомобіля в Нью-Гемпширі. Візьміть додатковий час і заповнити форму, принаймні 3 різних сайтів; Таким чином, ви можете бути впевнені, що ви бачите котирування від всіх страхових компаній в Нью-Гемпширі, і ви будете мати можливість отримати дешеве страхування автомобіля в Нью-Гемпширі з повною упевненістю.