Як отримати більш дешеве медичне страхування

Хтось розглядаючи політики купівлю медичного часто задається питанням, як отримати медичну страховку. Перше, що, люди повинні зробити, це, зробити дослідження про різні типи медичних планів і політики доступні. По-перше, ці чотири основних види медичного страхування політики є.

Перший план стилі розглянути, є ідея відшкодування. Якби довелося вибирати відшкодування план, ви будете мати можливість вибрати свій власний лікар. У цьому плані, страхові компанії платять всі витрати на медичні витрати, якщо люди будуть госпіталізовані. Відшкодування план є найбільш гнучкою зі всіх планів медичного страхування. Але цей план є найдорожчим і тягне за собою багато документації.

Наступний вид плану ОПЗ. (НМО) плану. За допомогою цього плану, люди повинні платити щомісячну страхову виплату. Це дозволяє людям, які шукають лікування і перевірити лікарнях по всій країні. Тим не менш, лікарнях або офісах лікарів мають бути перераховані до списку лікарень, які страхові компанії пропонують.

У цьому плані, люди можуть вибрати лікаря за своїм вибором, але, що лікар повинен працювати в одному середовищі лікарнях, згаданих в списку. Хоча вони коштують недорого, ОПЗ не настільки гнучкі, як і інші плани в галузі охорони здоров’я. Люди можуть виявити, що вони платять більш низькі страхові внески, якщо вони захочуть цього плану.

РРО (Основний постачальників організацій) є ще одним планом, де, люди повинні платити щомісячні страхові скористатися лікування від мережі лікарів і лікарень. У плані ОПП, люди можуть вибирати свої власні лікарі або лікарі вибирають з мережі. Якщо люди вибирають своїх лікарів у будь-якому випадку, то вони будуть змушені платити більше грошей в їх щомісячних премій.

POS є план, який слід (POS). POS плани об’єднання планів ОПЗ і СОЗ плани. Тут, люди повинні вибирати своїх лікарів зі списку лікарів, як це передбачено страховим компаніям. Без додаткової премії, Ви можете вибрати лікаря, чиє ім’я не з’являється у списку.

Після поглибленого вивчення цих планів медичного страхування, люди повинні отримати цитати з різних компаній медичного страхування. Місцеві агенти медичне страхування може звертатися до них з цієї причини. Агенти можуть бути унікальними для однієї компанії або може представляти кілька страхових компаній.

Агентів, які працюють в різних компаніях повинні бути підходили люди. Причина в тому, такі агенти будуть в кращому положенні, щоб забезпечити котирування кілька компаній. Люди також можете поглянути на страхування здоров’я сайтах Інтернету і звідти вибрати форму. Особиста інформація, наприклад, адресу, номери телефонів, статус зайнятості, і дані про стан здоров’я, повинна бути надана. Після того як форма послав, люди отримають різні цитати для дуже рекомендується страховим компаніям швидко.

Після отримання котирування, вибрати компанію, яка пропонує найбільш конкурентоспроможні ставки. Це важливо для людей, щоб перевірити, якщо функції вони повинні включені в плани вони розглядають. Перевірте доплати, ставки страхових внесків, відрахувань і так далі. Роблячи пошук дасть уявлення про те, яка політика найкраще підходить для ваших фінансових потреб. Хіба це не процедура, як отримати планів медичного страхування, досить просто?