Як моя особиста картка водія впливає на моє страхування автомобіля

Для того, щоб законно управляти транспортним засобом на дорогах Сполучених Штатів Америки, автомобіль експлуатується, повинен мати відповідну страховку авто застосовані до нього. Водії зобов’язані страхувати свої транспортні засоби у відповідність до норм і правил, встановленими федеральним урядом. Особи, які мають автострахування будуть зобов’язані платити страхові внески страхування автомобілів.

Це сума, необхідність в страховій компанії, яка повинна бути виплачена по держателям страхових полісів, щоб покрити вартість страхового покриття індивіда. Різні страхувальників часто платять різних кількостях, або премії, або щомісяця, раз на півроку або на рік. Так як може бути така різниця між преміями одну людину і на наступний, багато людей зацікавлені в отриманні, чому є такі зміни в ціні. У першу чергу, те, що страхові компанії шукати у визначенні страхування автомобіля людини премія їх водіння запису.

Страхова премія людини є прямим відображенням інформації, яка знаходиться в декількох хвилинах їзди запису людини. Страхові компанії подивитися на останні три-п’ять років водіння запису людини для того, щоб визначити, яка частина відповідальності водія буде представляти в страхову компанію. Причина того, що страхові компанії дивляться на ці водійські документи тому, що осіб, які мали квитки або нещасних випадків, швидше за все, є квитки або нещасних випадків у майбутньому, в порівнянні з драйверами, які не були в будь-якій аварії або придбаних будь цитати зі співробітників правоохоронних органів . Страхові компанії замовити картку водія з Департаменту Транспортних Засобів від стану вашого проживання, на додаток до будь-яким іншим державам, в яких ви були ліцензовані, щоб рухатися. Конкретна кількість аварій і цитати знайти у вашому файлі буде впливати на ціну вашого автомобіля страхової премії.

Більшість держав питання пунктів для людей, які в порушення різних правил водіння, які ставляться на місце, а іноді і для тих, хто отримав в автомобільній аварії. Страхові компанії часто використовують систему точки і кількість точок в рекордно водія з метою визначення їх авто страхової премії (и). Для того щоб конкурувати з іншими страховими компаніями, багатьма страховими компаніями постараємося запропонувати найнижчу страхову премію, захищаючи при цьому свою власну компанію від будь-якої відповідальності водія може призвести до страхової компанії.

Премії можуть бути встановлені спочатку, коли водій здійснює політику конкретної компанії, але вони можуть бути змінені з плином часу, якщо водій потрапляє в аварію, або якщо вони отримують квиток. Конкретні зміни до премії водія в результаті нещасних випадків або цитати буде варіюватися від компанії до компанії. Якщо у вас є питання про те, як певна політика зміниться, ймовірно, буде найбільш простим і зручним для Вас, щоб отримати індивідуальні відповіді, що стосуються вашої політики, і потенційне зміна премії, отримавши в контакті з вашої страхової компанії. Якщо у вас є номер рахунку, ви зможете зв’язатися страхового агента, який може дати вам інформацію, яку ви шукаєте, коли мова заходить про вашому рахунку Автострахування.