Як медичні ощадні рахунки в порівнянні з FSAs і СУО

Медичні ощадні рахунки (HSA) пропонує переваги, які не доступні через або здоров’я гнучкий механізм витрат (FSA) або медичного ощадного рахунку (MSA). Здоров’я ощадні рахунки є новітні рішення, які допоможуть вам заощадити на витрати охорони здоров’я і зробити ці витрати податком. По-перше, давайте прояснимо, як ці три типи рахунків різні.

хто може встановити ці ощадні рахунки?

Ваш роботодавець повинен встановити FSA для вас, і самозайняті люди не мають права створити FSA для себе. На відміну від окремих осіб і сімей можуть створювати свої власні HSA повністю незалежним від їх зайнятості.

Ви можете відкрити MSA, якщо ви або ваш чоловік роботи для малого бізнесу, який має високої франшизи план здоров’я для кожного з вас. Малого бізнесу визначається як фірми в середньому 50-менш співробітників або під час одного з останніх двох календарних років. Це визначення може бути змінений для нових або зростаючих роботодавців.
Якщо ви або ваш чоловік працює не за наймом і мають кваліфікованих високим податком план медичного обслуговування, ви також можете відкрити MSA.

як ці ощадні рахунки фінансуватися?

FSA, як правило, фінансується за рахунок добровільних скорочень зарплати. Без роботи або федеральних податків на прибуток не будуть прийняті з внесків. Ваш роботодавець може також робити депозити і ці внески можуть бути виключені зі свого валового доходу.

І ви, і ваш роботодавець може фінансувати план HSA. Внески ви чи хто-небудь інший, ніж ваш роботодавець не підлягають оподаткуванню, навіть якщо ви не перераховувати відрахування. Крім того, внески від роботодавця, можуть бути виключені зі свого валового доходу.

Або ви, або ваш роботодавець може внести гроші на MSA, але й ви, і ваш роботодавець не може сприяти в тому ж році. Ви можете претендувати на податкові відрахування за ваш внесок, навіть якщо ви не перераховувати відрахування, і ви не повинні платити податок на внески від Вашого роботодавця.

хто насправді володіє цими ощадні рахунки?

Ваш роботодавець вирішує, які витрати є кваліфікованими, повинна оплачуватися з FSA, і ви можете втратити будь-які засоби, залишилося в FSA в кінці року. Ваш роботодавець може визначити різні правила обробки дозволяє зберегти все, деякі з жоден з грошей на вашому рахунку.

Ваша HSA Health Plan повністю під вашим контролем, і ви тримаєте всі засоби, які котяться з року в рік ви залишити свою роботу або піти у відставку.

Коштів на МСА також пролонгувати з року в рік і є вашими тримати, зупиняєтеся ви з вашим роботодавцем, міняти роботу або піти у відставку.

як податкові пільги порівняти?

Без роботи або федеральних податків на прибуток не будуть прийняті за рахунок внесків роботодавця у вашому FSA і вклади можуть бути виключені зі свого валового доходу. Зняття ви робите для кваліфікованих медичні витрати можуть бути оподатковується, але ваш роботодавець вирішує, які витрати кваліфікації.

З планом HSA або MSA, ви можете претендувати на податкові відрахування для кваліфікованих медичних витрат, які встановлені законом. І гроші, які ви вкладу та процентів або інших надходжень, не обкладається податком, але немедичних зняття повністю оподатковувані і генерувати штрафів.

які межі вкладу для цих облікових записів?

Там немає стандартних обмежень на вклади FSA, але багато роботодавців встановити максимум менше, ніж $ 5000. У 2013 році внески FSA буде обмежена до $ 2500 на рік з щорічним збільшенням на інфляцію.

Максимальний внесок у HSA залишається незмінним у 2011 році. Це $ 3050 на людину і $ 6150 для сім’ї.

Для MSA, ви або ваш роботодавець може становити до 75 відсотків від вашого річного медичного страхування франшизи, якщо у вас є план на весь рік. Якщо у вас є індивідуальний план, ви можете сприяти 65 відсотків від вашого річного франшизи. Якщо у вас є план для менше, ніж цілий рік, внесок відповідно зменшується.

У будь-якому випадку, ви не можете вносити більший внесок, ніж ви заробляєте протягом року від роботодавця, пов’язані з планом медичного обслуговування. Коли ви і ваш чоловік обидва мають сімейного плану, внесок межа буде порівну розділена між вами, якщо ви не згодні з різним розташуванням.

Якщо ви працюєте на себе, ви не можете вносити більший внесок, ніж ваш чистий дохід від індивідуальної трудової діяльності за вирахуванням витрат, у тому числі половина самозайнятості податкове вирахування.