Як малозабезпеченим сім’ям знайти доступного сімейного плану медичного страхування

Хоча зростання витрат на охорону здоров’я означає, що це не так просто, як це було раніше, щоб знайти доступного сімейного плану медичного страхування, ви все ще можете знайти план, який відповідає вашому бюджету забезпечення ви готові зробити деякі дослідження.

Почати робити деякі порівняння торгових використанням Інтернету, який дає вам легкий доступ до величезних кількістю медичних страхових компаній. Виберіть кілька підприємств, від пошуку і отримати цитату онлайн, заповнивши просту форму додатку, яке майже всі сайти, забезпечить. Перед початком пошуку, хоча вам буде корисно записати деяку базову інформацію про себе та медичної історії вашої родини, які зроблять заповненні форми трохи легше.

Як тільки у вас є кілька цитат, вибрати ті, які виглядають підходящими, на перший погляд, а потім розглянути кришку, що кожен план передбачає ретельно і порівняти плани, щоб побачити, який дасть вам кришку ви шукаєте за ціною, ви можете собі дозволити .

При розгляді кожної цитати ви повинні бути інформовані про деякі поширених помилок.

Ви побачите, наприклад, що існує велика кількість привабливих пропозицій навколо з дуже доступним премій, але, з розслідування, ви будете часто виявляють, що ці доступні премій відносяться тільки до перших роком кришку і що ваші премії, то значно зросте в другий і наступні роки.

Ви також знайдете, що велика кількість компаній пропонують низькі страхові внески до тих пір, поки ви не подати позов проти політики. Після того, як позов, однак ваші премії помітно зросте, коли приходить час, щоб відновити плану.

Загальною проблемою багатьох країн з низьким плани премії є те, що компанія медичного страхування або просимо Вас звернути значне число медичних рахунків, перш ніж вони почнуть виплачувати, або буде платити лише невеликий відсоток від кожного рахунку. У переважній більшості випадків ви будете зобов’язані внести свій внесок до вас медичні витрати, і це, як правило, встановлений на рівні близько 10% або 20% від кожного рахунку. В обмін на низькі щомісячні премії компанії медичного страхування, однак, може збільшити цю цифру, щоб, можливо, настільки ж високо як 30% або 40%, що може в кінцевому підсумку коштуватиме вам багато в довгостроковій перспективі.

Багато планів також вразити вас величезний асортимент речей, які вони охоплюють, але чи дійсно це необхідно? Якщо ваша сім’я є досить молодим, здоровим і не мав звернутися до лікаря протягом деякого часу, то ви можете просто думати про вибір плану, який охоплює вас за нещасні випадки та надзвичайні ситуації і дбатиме про лікарняних рахунків і вартість хірургічного лікування .

Виберіть політику, яка відповідає вашим потребам, а не план, який, здається, найбільше і найкраще і скоротити витрати, виймаючи тільки страхування, яке вам потрібно. Якщо ви хочете, щоб все “навороти”, то ви завжди можете збільшити ви покриваєте пізніше, коли ваші фінанси дозволяють.

Пошуки відповідного плану не легко, але, з трохи часу і зусиль, це, звичайно, не неможливо знайти недорогий сімейний план медичного страхування, які вам потрібні.