Як купити страхування життя для невиліковно хворих

Якщо людина страждає від невиліковної хвороби, прискорене допомог у разі смерті, або страховий термінал життя, може допомогти, що окремі оплатити пов’язані з цим витрати на медичну допомогу він або вона потребує. Якщо все є страховка терміналу життя? Які хвороби, що це свого роду страховий поліс покриття охоплює? Пояснити, як така політика роботи. У цій статті ми спробуємо розглянути ці питання.

Як кваліфікації для терміналу страхуванню життя визначається?

Людей, на яких поширюється терміналу охоплення тих, хто має смертельної хвороби, такі як рак, тільки. Носієм страхового поліса буде пропонувати значну суму грошей на покриття медичних витрат, якщо кваліфікований лікар поставив діагноз застрахованої з невиліковної хвороби, а тривалість життя людини становить менше одного року.

Чому термінал страхування необхідно?

Медичні витрати може небо ракети дуже швидко, коли пацієнт з невиліковної хвороби в даний час піклуються, чи є це себе або кого-то ви несете відповідальність за. Близьких пацієнта займаються не тільки з відповідними емоційні переживання, а й витрати, які можуть бути похмурими випробування. Частина цього навантаження може бути звільнений, як термінал страхування буде охоплювати значну суму витрат на медичне обслуговування.

Як можна отримати поліс?

Таке покриття політиці не пропонується окремо. Страхування Термінал хвороби є варіантом для існуючих іпотечних або поліс страхування життя і може бути приєднаний з вершником. Є страхові компанії, які пропонують таку вигоду за замовчуванням як частина їх страхування життя. Інші компанії здатні забезпечити переваги термінальних хворих з вершником, за додаткову плату.

Це смертельна хвороба страхування життя схожий на, що для хворих у критичному стані?

Це інше. Термінал хвороби страхування життя покриває тільки невиліковно хворих, тобто тих людей, які помруть від цієї хвороби протягом короткого часу. Не прийняти його за критичні політику хвороба. Тільки люди, які були діагностовані з невиліковної хвороби і, як очікується піддаватися свою хворобу одного року після діагнозу, що будуть покриті за рахунок страхування життя Термінал хвороби.

Такі захворювання, як СНІД, хвороба Альцгеймера, ниркової недостатності, хвороби Паркінсона, бактеріальний менінгіт, хвороба серця або інсульт, покриті критичного висвітлення хвороби. Завдяки специфічній кваліфікації цих видів страхування життя, то дуже важливо бути в курсі їх відмінності.

Які перевірки терміналу розвивається хвороба, вона вимагає страхова компанія?

Більшість страхових компаній хочуть кваліфікованим лікарем, щоб надати медичну довідку, що офіційно заявляє, що у вас є невиліковної хвороби і, як очікується, помирають протягом року. Після отримання сертифіката, перевізник надасть гроші, які політики погодилися заплатити.

А після того, як я заплатив?

Після оплати постачальнику для покриття покриті суму, ваша політика буде припинена відразу.

Що станеться, якщо я несподівано відновити?

Якщо рік або більше пройшло з тих пір ви були діагностовані з невиліковної хвороби, і Ви все ще живете, гроші, які ви отримали від страхової компанії залишається Вам без штрафу. Ви не будете зобов’язані платити додаткові внески Однак, як життя смертельної хвороби страхового покриття вже не в силі. Звичайно, жоден не може ви можете зробити будь-якої майбутньої позови проти цієї політики, щоб покрити витрати, пов’язані з постійної медичної допомоги.

Мета цієї статті полягає в наданні фундаментальне розуміння про цей вид страхового поліса. Якщо вам потрібна додаткова інформація або у запитань про поточну політику, зверніться до кваліфікованого страхування професійної за порадою. Ви зможете зробити більш обгрунтовані рішення про такої політики, який більше відповідає вашим вимогам.