Як купити страхування життя в перший раз

Коли платити за страховку, то це означає, що ви купуєте щось, що ви ніколи б не використати його, але у випадку, якщо ви хочете подати в страхову компанію, ви б дізналися, як важливо мати правильний вид покриття. Дотримуйтесь нижче даної інструкції у разі, якщо ви перший раз покупець зі страхування життя.

Платіть менше за формою життя здоровим
Це чудовий факт, що люди, які насправді є здоровими отримати кращі ставки по страхуванню життя. Ви були б попросити заплатити високу частоту будь-якого, що зменшити вашу тривалість життя, наприклад, якщо ви маєте звичку курити, або якщо у вас надмірна вага, або може бути погано у водінні.

Компанія зі страхування життя, безсумнівно, запитає вас про вашу історії перевірки здоров’я і може порахувати потрібним почати якісь медичні Вас також тест на. При заповненні форми здоров’я пораду ви повинні бути вірними для них, у разі, якщо ви лежите компанія дізнається і ваше життя страховий поліс буде безумовно скасований. І якщо у випадку, якщо ваш хворий і повинні були померти, а потім компанія зі страхування життя дізнався, що ти збрехав попередньої, якщо, наприклад, ти сказав, що не курить, але закінчив тим вмирає від раку легенів від куріння, вони тоді звичайно, заперечувати допомог у разі смерті.

Магазин навколо, щоб придбати
Незалежно від того, який тип страхування Ви купуєте, то, як принципово те ж саме. Після того як ви, сильних духом, який тип страхування і а скільки охоплення вам потрібно, ви могли б почати зв’язавшись страхових компаній онлайн, безпосередньо по телефону, або навіть через страхового брокера або агента, щоб отримати лапки. Отримати цитати з багатьох різних страховиків, тому що страхової премії, безумовно, може змінюватися в широких межах.

Страховий поліс може коштувати менше, тому що він пропонує менше, або різнорідних, особливостей і переваг. І переконайтеся, що компанія ви зупинилися на високо цінується, з високою якістю обслуговування клієнтів, а також вимоги високооплачувану можливості. Всі страхові компанії оцінює головний рейтингових агентств (наприклад, Стандартний & Poors, Moody ‘s, AM Best) на наявні у них можливості платити претензій. Ви можете також право використовувати ці рейтинги в Інтернеті, шляхом публічних бібліотек, або через страхові компанії літературі.

Знайте, що ви купуєте
Страховий поліс є юридичною угодою, яке може бути завантажене з технічними термінами, які важко зрозуміти. Але читати його в будь-якому випадку, перш ніж підписати на пунктирну лінію, щоб знайти про охоплення ви купуєте. Поліс страхування життя є законною угоди, яка може бути завантажена з механічних термінах, які важко зрозуміти, але ви повинні прочитати його так чи інакше, перш ніж підписати на пунктирну лінію, щоб дізнатися про премії та покриття ви купуєте. Наприклад, політика скаже вам:

На кого поширюється?
Яке покриття винятки та обмеження дійсні
В який час охоплення починається і закінчується
Скільки охоплення дійсно надається вам?
Скільки ви заплатили б за страхування експозиції
Як ви заяву втрат і подати позов

Не купуйте надлишкового
Найблискучішим ключ для придбання потрібної кількості страхування життя є тільки, щоб мати достатнє охоплення політики, яка відповідає вашим потребам. У разі, якщо він нести більше, ніж страхування життя, що вам дійсно необхідно; вам землю тим, що платив не потрібні для більш високі страхові внески. З іншого боку, також важливо не мати занадто мало освітлення, який може привести до вас по страхових.

Купуйте зараз, ніж потім
Якщо ви так довго відкладали покупки страхування життя, тому що ви не хочете платити страхові внески, ви могли б робити собі ушкодження в розширеній перспективі. Чим ви молодше, коли ви купуєте страхування життя, поступається Ваші премії будуть платити. Зробіть ваші поліси страхування життя працюють для вас, що знайшли час від часу переглянути свої бажання і охоплення в.