Як купити страхування життя ви хочете зберегти

Не все в житті вдається, в тому числі, іноді, поліси страхування життя. Якщо ви зупините виплати премій, ваше життя упущення страхового поліса – Кінець значення охоплення. Якщо ви припините платити за термін страхування життя і благодаті перевищувати страховика період (можливо, 30 днів), ваші упущення політики. Переконайтеся, що це наслідок ви маєте намір: Ви не застраховані після закінчення пільгового періоду і не може “активувати” ж поліса страхування життя.

Якщо перестати платити по цілому поліс страхування життя, ви можете мати більшу свободу дій. Якщо ви накопичили грошової вартості в рамках політики, ваш страховик, швидше за все, перенесуть рахунок грошової вартості для покриття премії.

За даними 2007 “США Індивідуальне страхування життя Persistency Update” на Міжнародному LIMRA і Товариство актуаріїв (SOA), загальні щорічні градієнт становить 3,5 відсотка цілому по страхуванню життя, 7 відсотків для терміну страхування життя, 4,6 відсотка для універсального страхування життя (UL) і 5,7 відсотка для змінної універсального страхування життя (VUL).

Деякі люди платять за багато десятиліть на їх поліси страхування життя, а потім кинути в рушник і недійсною свою політику. Що сталося?

Є незліченна безліч причин, хтось може вирішити, стає недійсною поліс страхування життя. Більшість з них пов’язані з так як більше не дискреційних доходів продовжувати платити страхові внески. Джон Dressner, старший віце-президент фонду життя, некомерційною споживчої організації освіти, каже: “Недоліки, як правило, не через відсутність бажання покриття, але через фінансові конфліктів».

Експерти зі страхування життя бачив людей закінчення полісів страхування життя, коли втрата роботи, розлучення, великі медичні витрати або втрати бізнесу означає, бюджети повинні затягнути. Або вони купують новий телевізор, а не платити їх премій зі страхування життя. (Реальна історія.)
Інші часи, страхувальники замінивши їх поточної політики на нову.

Іноді рішення впадати більш емоційний: переваги здаються занадто далеко в майбутнє.
А іноді страхувальників втрачають контакт з агентом, який спочатку продав їм поліс страхування життя, так що вони відчувають, ніхто не доступні для вирішення своїх питань про витікання його.

Dressner вказує, що “хтось купив його не просто так, тому що вони хотіли захисту”. Якщо ви думаєте впасти поточного поліса страхування життя, подумайте про те, що ви хотіли б висвітлення в майбутньому, при покупці нової політики може призвести до більш високій ставці страхування життя через вашого віку і можливі проблеми зі здоров’ям.

Хоча немає ніяких досліджень, про точні причини Люди впадали свою політику, ми можемо винести уроки з минулого страхування життя покупців, які дезертирували з корабля. Ось кілька порад для торгового страхування життя на основі упущення іншими покупцями.

Виберіть гарантованого рівня премії за весь період вам потрібно охоплення.

Якщо ви дивитеся на термін страхування життя, подумайте про купівлю політики з гарантованим рівнем премії за весь період ви хочете бути застрахованим, а не особою після збільшення гарантованої-преміум період закінчується. LIMRA / SOA дослідження показує, що градієнти сплеску після гарантованого рівня періоди премії. Можливо, страхувальники були задоволені рівнем оплати премії, але не були готові продовжувати з більшою швидкістю по страхуванню життя.

Візьмемо такий приклад: серед покупців 10-річного терміну рівня, 40 відсотків відмовилися від політики, коли гарантоване-преміум період, що закінчився, і 30 відсотків власників 15-річного терміну рівня, коли перестали платити внески пішли вгору.

Крім того, ті, хто платить “неякісних” ціну (видається через поганий стан здоров’я) відмовитися від своєї політики у великих кількостях після початкової швидкості гарантійні терміни, відповідно до LIMRA і SOA.

Купити достатню страхування життя для ваших потреб.
Ви купуєте поліс страхування життя з невеликою кількістю особа? Подумайте про те, що політики достатньо покриття для вас, тому що історія показує, що майже половина людей з цілого полісів страхування життя в розмірі $ 5000 або під відмовитися від них протягом першого року (більше 45 відсотків з них, відповідно до LIMRA / SOA дослідження). Люди з великим цілим полісів страхування життя, набагато більш імовірно, щоб триматися за них.

Ця тенденція поширюється і на інші типи політики. Наприклад, покупці щорічно поновлюваний термін політик Менше ніж $ 200000 недійсною їх більше в перші п’ять років, ніж покупців великих політики. (У рік п’ять щілину закривається.)

Різниця в натуральну величину страхового поліса досить помітно з UL, де близько 33 відсотків з тих, з політикою по $ 15000 недійсною свою політику в кожному з перших трьох років, на відміну від 5 до 10 відсотків з тих, з великими обсягами особи.
Якщо ви купуєте цілому по страхуванню життя, скоюють в довгостроковій перспективі.

Найвищі градієнти для полісів життя в перші п’ять років. Після цього, градієнти розташовуються в діапазоні від 3 до 5 відсотків для цілого життя політика, відповідно до LIMRA і SOA. Не викидайте свої гроші, заплативши в ціле життя політики протягом одного року до п’яти років, тільки щоб від нього відмовитися.
Переконайтеся, що ви розумієте, що ви купуєте.
Це особливо вірно, якщо ви дивитеся на життя і універсальної змінної універсальної життя, який може мати багато «рухомих частин», які впливають на ваші премії та через втрату годувальника.

Матч ваше покриття у вашому житті стадії.
Якщо ви молодше 30 років і покупці поліса страхування життя, ретельно розглянути Чи ти змушений платити премію, що законопроект. Інші, як ви, Вік від 20 до 29, відмовитися від своєї політики в більшій кількості, ніж старі покупці, відповідно до LIMRA і SOA.
Знайти простий спосіб оплати.

Розглянути питання про сплату ваша премія рахунок через електронний переказ коштів з вашого банківського рахунку. Страхувальники, які сплачують таким чином, більш імовірно, щоб тримати їх політики, можливо, тому що вони ніколи не повинні сісти і виписати чек.

Додати “інвалідність відмова від премії” Вершник вашого поліса страхування життя.

Експерти зі страхування життя побачити багато політиків недійсною у зв’язку з інвалідністю, який ставить страхувальник без роботи. Інвалідності відмова від премії вершника покриє Ваші страхових внесків у цьому випадку.

Магазин для хорошого тарифу по страхуванню життя з самого початку.
Якщо вам буде виданий поліс з курінням або “неякісних” ставки, переконайтеся, що ви можете не відставати від сплати страхових внесків. Люди в цих класах швидкість недійсною свою політику найчастіше протягом перших п’яти років. Наприклад, близько 18 відсотків курців з цілого життя політика недійсною їх у перший рік, на відміну від 11 відсотків некурців, відповідно до LIMRA і SOA.

Незалежно від того, якими темпами класі ви потрапляєте в, знаючи, що ви забезпечені конкурентоспроможні ціни страхування життя зробить оплату премії законопроект легше.