Як купити медичну страховку у Вірджинії онлайн

Коли справа доходить до покупки медичного страхування, багато варіантів кинуті для споживачів страхових агентів, брокерів і клубів, які пропонують різні плани. Тим не менш, з розвитком інтернет-технологій, і легкість, що він пропонує в покупці продукту, зробило можливим для споживачів купувати поліси страхування здоров’я онлайн. Але чи так це просто? Наскільки це безпечно покупки медичного страхування в Інтернеті у Вірджинії?

Відповіді на ці важливі питання приховані в розумінні споживача про інтернет-технології і наскільки ефективно він / вона знає платформою, звідки покупка зроблена.

Один з найголовніших переваг покупки медичного страхування в Інтернеті у Вірджинії, що ви не будете перебувати під тиском, щоб прийняти рішення негайно. Через відсутність будь-якої людини, який шукає, щоб закрити операцію або умовити вас прийняти рішення швидко, ви повинні весь час шукати, зрозуміти і проаналізувати, перш ніж зробити остаточне рішення. У цій статті ми хотіли б обговорити деякі моменти, які мають вирішальне значення при купівлі планів медичного страхування, проживаючи в штаті Вірджинія.

При купівлі медичних страхових полісів онлайн, споживач отримує два варіанти:

1. Купівля прямо з сайту страхової компанії. Компаній, які надають медичну страховку в Вірджинії Етна, Американський національний, Гімн Блакитного хреста і Блакитного, Щит, Assurant, CareFirst Blue Cross Blue Shield, кельтські, золоте правило, Велика американська, Humana Один з них, МАК, Kaiser Permanente, Патріот охорони здоров’я, Солера стоматологічне і UniCare. Так, відвідування сайтів будь-який з цих компаній буде варіант для споживачів.

2. Купівля у обмін медичної страховки портал, де багато компаній, які зареєстровані і портал пропонує відповідний план після збору деякі особисті дані, необхідні для правильного вибору

Якщо ви повністю впевнені, що ви хочете купити у конкретного постачальника страхових Вірджинії, ви можете перейти безпосередньо на сайт цієї компанії. Тим не менше, якщо ви хочете поглянути на різні плани, пропоновані різними компаніями, ви можете перевірити деякі біржі медичного страхування, щоб знайти відповідний план.

Пам’ятки Будьте уважні при купівлі медичного страхування онлайн

Якщо ви купуєте від прямих сайту компанії

• Деякі компанії надаємо 15 днів гарантії повернення грошей. Це повинен бути хороший варіант, щоб перевірити.

• Переконайтеся, що ви розумієте медичну допомогу вам потрібна

• Розуміти умови політики, які ви хочете купити

• знати, як зробити заявки на відшкодування витрат

• Переконайтеся, що компанія надає підтримку 24×7 обслуговування клієнтів
Якщо ви купуєте від обміну портал

• Щоб переконатися, що портал обміну достовірної, поговорити з деякими з своїх клієнтів, які купили медичну страховку від них. Відгуки Інтернет може бути підробленої, говорити в обличчя повинно бути кращим вибором.

• Порівняння різних планів на основі покриття за умови а ставки, пов’язаний з кожним з них

• знати, до кого звернутися у разі необхідності деякі післяпродажної допомогти по будь-якого питання в медичний страховий поліс