Як купити медичну страховку, А. І. Короткий огляд

Якщо ви не хочете платити гроші за Ваше лікування зі своєї кишені, ви, Äôve треба купити поліс страхування здоров’я. Є багато варіантів медичного страхування там, і для багатьох людей це може бути трохи складною, щоб прийняти рішення. Кожен хоче, щоб отримати медичну страховку за найнижчою можливою ціною, за умови, що політика людина отримує відповідає всім свої медичні потреби. Але майте на увазі, що дешева мобільна план страхування, АОТ завжди кращий. Швидше за все, вам може знадобитися для порівняння різних варіантів і взяти до уваги різні змінні, перш ніж ви виберете для певного типу покриття. Отже, давайте, AOS поглянути на деякі ключові моменти цієї теми.

Перше, що ви повинні зробити, це оцінити ваші конкретні потреби медичного страхування. Ви можете отримати страховку не тільки для себе, але і для членів вашої родини. Деякі з них можуть бути в доброму стані здоров’я, а інші, можливо, буде потрібно конкретні медичні послуги. Ви повинні взяти до уваги ці та інші обставини, перш ніж вибрати план медичного страхування. Але як тільки ви зрозуміли, ваші всі деталі, ви знаходитесь на правильному шляху.

Як тільки ви визначили ваші вимоги страхування, ви, Äôve повинні вирішити, який страховий план є найбільш підходящим для вас. Є безліч видів покриття, як індивідуальних, так і плани страхової групи. І навряд чи можна описати всі з них, але ми, Äôll спробувати піти по основних моментах, так що ви виграли, АОТ виходять щось у майбутньому.

Найдешевший можливий охоплення є катастрофічним план страхування. Як випливає з назви, цей план охоплює вас у випадку, якщо щось безпрецедентне трапиться з вами, як ви отримаєте травму в автомобільній аварії або ви раптом виявили собі мати рак. У будь-який інший, не катастрофічна випадку вам доведеться розщедритися ваші власні гроші на візит до лікаря. Так що, якщо ви здорові, молоді і впевнені у своєму організмі, цей план є правильним для вас. В іншому випадку, ви повинні думати про більш дорогі страхові плани.

Існують два основних планів: план організованого медичного обслуговування Страхування і відшкодування план. Перший з них має кілька варіантів і менш гнучким. Якщо ви виберете його, то ви обмежені з конкретним мережа лікарів і лікарень. Позитивний момент в тому, що цей тип покриття є менш дорогим, і для багатьох людей це справедливий компроміс. Але якщо ви відвідуєте лікаря в іншому місці, то ви повинні платити за візит на свій розсуд.

Другий тип плану страхування – відшкодування план є більш гнучким і дає вам більше свободи при виборі лікаря. За допомогою цього плану ви не обмежені до конкретної мережі лікарів і ви можете йти, куди хочете, але ви повинні платити більше за свободу і ваші щомісячні премії буде вище.

Це повністю залежить від вас, який вид страхування план вибрати. Хочете платити менше за страхування або вам потрібно більше гнучкості? Ви повинні відповісти на це питання. Але не ухвалювати рішення в поспіху. Запитати ради члени вашої родини і обговорити питання перш ніж робити подальші кроки.

Є кілька способів, щоб знизити витрати на страхування. Одним з них є план страхової групи, яка зазвичай пропонується через роботодавцями працівникам. За допомогою цього виду страхування ваші витрати страхування буде частково оплачуються роботодавцем. Крім того, страхові компанії роблять знижки на плани групи також ризики розподіляються між членами групи. Ця опція може бути хорошу справу для вас з фінансової точки зору, хоча охоплення, Ви отримуєте не може бути настільки всеосяжним, як ви хотіли. Але ви завжди можете виправити це, і купувати доповнення пізніше.

Ще один спосіб знизити ціни на страховий поліс повинен включати ваш чоловік, або, можливо, інших членів сім’ї, у вашій політиці, особливо якщо це план страхової групи. З цією схемою ви зможете зберегти більше грошей.

Як тільки ви визначили, який тип страхового поліса вам потрібно, ви, Äôve добралися, щоб вибрати страхову компанію, щоб мати справу з. І це може бути складна річ, тому що є багато здоров’я страхових компаній там. Існує широкий спектр компаній – від створюваної страхової лідерів новонародженої компанії. Дону, АОТ заплутатися, використовувати деякі перевірені методи, щоб з’ясувати, які компанії ідеально підходить для вас. Використовуйте Інтернет; витратити кілька годин, щоб порівняти кілька компаній. Попросіть ваших родичів і друзів про свій досвід з конкретним страховиком. Підхід брокерів страхування, вони допоможуть вам значно. Зателефонуйте до сервісної служби страховика і спробувати з’ясувати, про свою компанію стільки, скільки це можливо. Ви повинні зробити комплексне дослідження страхового ринку, щоб знайти правильний страховика для вас. В іншому випадку, ви ризикуєте платити додаткові гроші ні за що.