Як купити дешеві страхування орендарів онлайн

Це не дуже важко купівлі дешевого страхування орендарів охоплення, вона вимагає тільки використовуючи деякі перевірені часом і проста конвенціями. Це не займе дуже багато вашого часу, але ви будете мати, щоб висунути трохи зусиль. Але як тільки ви закінчили свої обов’язки ви будете відчувати задоволення, знаючи, що ви економите грошові місяць за місяцем. Найпростіший спосіб, щоб почати це піти в кілька сайтів порівнянності страхування і порівняйте ціни. Є, здавалося б, незліченна кількість сайтів, які порівнянності зробити його легким для вас, щоб вивчити премії від безлічі компаній з найвищим рейтингом. Це означає, що ви зможете відкрити для себе найдешевші ціни, щоб знайти найкращі захисту швидко і без зусиль.

Просто тому, що вони дали вам найнижче первісною ціною не означає, вам потрібно купити політики від них

Велика кількість людей буде просто вибрати компанію з найдешевшими цінами та піти з ними. Це нормально, але засновувати свій вибір тільки на цих порівнянності котирування багато раз змусить вас вийти на деякі додаткові заощадження. За допомогою всього лише трохи додаткових зусиль, ви виявите багато разів значно нижчими ставками.

Зверніть увагу на 3 компанії, що пропонують дешеві цитати і закликають всіх з них окремо. Причина запиту, щоб визначити, які види знижок, які вони пропонують, що може призвести до зниження їх вже орендарі дешеві ціни страхового покриття ще більше. Залежно від страхової компанії ви будете багато раз отримати суттєві знижки, якщо ви знаєте, як це зробити.

Скільки можна скоротити швидкість, застосовуючи свої знижки?

Задайте будь-якої компанії, який тип скорочення ви отримаєте ви повинні купити обидва ваших орендарів страхового покриття і покриття авто через них. В якості заміни для отримання цих страхових полісів від двох різних компаній, ви, як правило, зберегти 10-15% і більше, отримуючи їх від ідентичних агентства. Це найшвидша техніка, щоб впустити ціни на значну суму.

Далі вас хочу запитати про свої франшиз. Менші франшиз переводити в більші цінами, так за рахунок підвищення суми франшизи ваша премія буде нижчою. Якщо ви можете жити з більш високою франшизи ваші ставки будуть знижуватися. Те, що ви хочете зробити, це розкрити кожну знижки, які ви можете претендувати. Різні страхові компанії можуть запропонувати абсолютно різні типи зниження цін так попросіть агента про кожного знижки вони пропонують. Ви отримаєте зниження швидкості для кожного з них ви можете претендувати.

Запитайте про їх знижки для пристроїв безпеки

Як правило, літні люди будуть претендувати на премію скорочення, які можуть досягати 10% .. Якщо у вас є великий кредит, як правило, ви претендувати на знижку в іншу ваші ставки. Страхові компанії будуть знижувати ставки зазвичай за те, що зменшує ризик їх втрати. Наприклад, коли у вас є детектори диму у Вашому будинку або квартирі це менш імовірно, що ваша резиденція буде повністю знищений вогнем. Установка детекторів диму знизить ризик втрат в страхову компанію і, отже, це дозволить знизити вартість номера.

Додавання інших гаджетів безпеки, таких як охоронна і пожежна сигналізація, мертві болти на вхідні двері, замки на вікнах, спринклерних систем, а інші допоможуть знизити курс. Запитайте про кожного знижку від агента, так що ви будете впевнені, щоб знайти кожного ви можете претендувати.

Зараз прийшов час, щоб вибрати той, що пропонують найдешевші ціни. Як тільки ви знайдете в нижньому рядку для кожної компанії, разом з усіма знижками, ви можете просто вибрати самі низькі ціни на політику. Бесіда з агентами, це кращий спосіб відкрити для себе найменш витратним цінами, так не бійтеся бути наполегливими. Страхові брокери хочете, щоб ваш бізнес, тому вони будуть робити все можливе, щоб зробити вас щасливими.