Як знизити вартість страхування для молодих водія автомобіля

Ви шукаєте молодих страхування водій автомобіля, який не обходиться в кругленьку суму? Чи ваша щелепу падіння відкрити в шоці, коли побачила вартість страхування автомобіля? Ви не самотні. Ця стаття покликана дати вам поради про те, як можна знизити страхування автомобіля для підлітків, слідуючи декільком простим правилам.

Щоб створити резервну копію небагато, це вірне твердження, що підлітки групи вважається найбільш високого ризику водіїв. Таким чином, страхові компанії повинні знайти способи, щоб захистити себе, і це часто означає, що молоді водії в кінцевому підсумку доводиться платити подвійну суму страхових, а іноді навіть потрійне, що інших вікових групах платити.

Наприклад, один добре відомий факт, на основі статистичних даних є те, що 16 – і 17-річний чоловіки група водіїв, які найбільш схильні до нещасних випадків. Навіть більше, ніж жінок того ж віку.

І, ви, напевно, вже здогадалися, але хлопчики зазвичай доводиться платити більше, ніж дівчаток дівчатам страхування автомобіля водія.

Чи не приємна думка, але те, що ви обов’язково повинні знати: у перший раз і молодих водіїв, які знаходяться між 16 – і 17-років у три рази більше шансів потрапити в аварію або нещасний випадок, що ті водії віком від 25 і 64.

Ми всі хочемо, щоб захистити наших підлітків від найгірших сценаріїв. І справді, що є також намір страхових компаній, вірити цьому чи ні. Мати на озброєнні стільки інформації, скільки можливо це те, що допоможе вам визначити, найкраща політика для ваших потреб і потреб вашого молодого водія.

Тепер, коли ви трохи більше знайомі з цим кілька гнітючу статистику, ви, ймовірно, розуміють, що дешеве страхування автомобіля для молодих водіїв є нездійсненною мрією. Але не варто впадати у відчай! Ви збираєтеся читати деякі прекрасні ідеї для зменшення фінансового тягаря додавання підлітка, щоб ваша політика або знайти політика, який відповідає вашим потребам.

Чи є ваш підліток вже за кермом? Яку машину вони водити машину? Якщо це старий автомобіль (мається на увазі не шикарний спортивний автомобіль), ваша дитина могла можливо знизити тарифи на страхування, купуючи їх власної політики на своє ім’я.

Ви додаєте ваш підліток в існуючу політику? Потім розглянути їх класифікувати як “іноді”, а не водій «первинні» водія.

Їй-богу, всі підлітки і вперше водії повинні взяти курс водія або класу, яка навчає водінню. Коли ваш підліток закінчує Звичайно, це могло б зробити їх право на знижену премію.

Купівля першого автомобіля для вашого підлітка? Чинити опір імпульсу їх купити спортивний автомобіль. Низької продуктивності для седана ваш перший робочий день водія є кращим вибором, щоб допомогти вам зменшити високу вартість страхування підлітком.

Ви можете отримати хороші ціни для молодих страхування автомобіля водія, якщо ваш підліток хороший учень. Багато компаній будуть нагороджені більш низькі ставки, якщо ви можете довести, що ваша дитина отримує і B в школі.

Використовуючи ці поради разом, ви можете знайти, швидше за все найкраща політика для вашої молодий водій, а не обходиться в кругленьку суму, теж!