Як знайти і зрозуміти медичного страхування

Після прочитання цієї статті ви станете експертом медичного страхування. Ви зможете навчити вашого брокера про медичне страхування. Медичне страхування є простим для розуміння, ніж ви думаєте. Є тільки приблизно три найбільш важливі речі, щоб знати про медичне страхування. Найголовніше, той, який виглядав більш всього.

Давайте подумаємо про це ні на хвилину, що може бути найголовніше, коли мова йде про медичне страхування. Коли я запитав когось, що питання, яке я зазвичай отримую відповіді на кшталт франшизи або спільної заплатити, щоб піти до лікаря. Ну не зовсім … є одна річ, її причини вас є медична страховка, в першу чергу. Запитайте себе це питання. Чому у вас дійсно є медична страховка? … Давайте подивимося на деякі факти. На основі кількості IRS перепису однією з причин банкрутства в США медичні рахунки, зокрема ті, більше сімнадцяти тисяч. Тоді причина номер один, мати медичну страховку, щоб захистити себе від медичних рахунків, які є більш сімнадцяти тисяч. Ми не повинні бути, що крайня. Ми можемо тільки сказати, щоб захистити вас від усього, що з вашого бюджету. Там Тому медичного страхування призначений для захисту нашої самості від великих непередбачені медичні рахунки. Насправді близько двадцяти до тридцяти років тому всі плани в галузі охорони здоров’я тільки дійсно були розроблені, щоб захистити нас від великих медичних рахунків. Більшість планів не охоплює такі речі, як візити до лікаря, медичні огляди, лабораторні роботи тощо … Ніхто ніколи не збанкрутували, тому що вони не могли оплачувати свої рахунки відвідування лікаря.

Ось чому у нас є плани медичного страхування, які охоплюють візитів до лікаря та інші дрібні речі. Тоді страхові компанії боролися за бізнес від великих компаній, і вони хотіли запропонувати переваги, які хотів би звернутися до великих компаній і їх співробітникам. Там Тому вони почали додавати такі речі, як покриття для візитів до лікаря. Було б так само, як мають страхування автомобіля і мають страхування автомобіля платити за речі, як заміна масла, перерва падіння, в будь-який час Ви потребуєте частини для вашого автомобіля страхова компанія буде просто платити за це. Це не має ніякого сенсу не так? Автомобіля страхові компанії будуть просто стягувати вам набагато більше грошей для покриття подібне. Тобто саме те, що відбувається з медичним страхуванням. Ми звикли, що корпоративні плани, де план охоплює все, і все, що ми заплатили б за невеликий доплати подібних $ 10. Тепер ці ж плани банкрутства великих компаній, оскільки вони отримують величезне збільшення швидкості. Я недавно чув, що частина кожного автомобіля GM є близько $ 1500 коштує витрат медичне страхування, в кожному автомобілі.

Точка, що я роблю те, що медичне страхування себе насправді дуже дешево, якщо ви розумієте, як це працює. Там Тому те, що ви повинні бути дійсно пов’язана з великою медичні рахунки, так як вони є основною причиною банкрутств у Сполучених Штатах. Ще одна річ, з жовтня 2005 року ви не можете подати на банкрутство медичні рахунки.

Номер один, що ви повинні шукати в плані медичного обслуговування є фраза “Максимальна зі своєї кишені”, це також може бути щось на зразок “максимальна річна зі своєї кишені”, і обидва означають одне і те ж. Це означає, що максимальна ви можете бути з кишені в будь-який даний рік. Зазвичай це включає в себе всі медичні витрати, більшість плани справді є винятки для відпускаються за рецептом ліків. За рецептом ліків, які ви ще збираєтеся нести відповідальність за доплати. Це номер один, що ви повинні шукати.

Друге, що ви повинні дивитися на це франшиза. Є багато планів, які я бачу, що говорять, що вони не мають франшизи. Будьте вкрай обережні і читати, як саме ці плани роботи. Перш зрозуміти одну річ. НІ щось задарма. Я отримую багато людей говорять мені “О, Е я отримав розріджує великі плани з без франшизи і я плачу $ 50 на місяць.” Yeh Добре … Тоді я поглянути на їх план і пояснити, як це працює на них. Дозвольте мені повторити це знову НІ щось задарма. Існує одна річ, щоб мати на увазі, то, дивлячись на великий страхової компанії ім’я. Вартість медичного страхування незалежно від того, де ви дивитеся в значній мірі те ж саме. Єдина причина, що так багато планів у тому, що страхові компанії намагаються придумати всі види творчого шляху, щоб мати можливість застосовувати для освітлення з ними. Ось як плани з роботою без франшизи (є винятки). Існує не франшиза, але є те, що називається спільне страхування. Що це значить, ви будете нести відповідальність за відсоток від усього, поки не досягнете максимального зі своєї кишені. Зазвичай плани без франшизи є дуже висока максимальна з кишені межі, десь близько $ 7500. Наприклад більшу частину часу спільного страхування на плани без франшизи становить 60/40 або 50/50. Те, що це означає, що ви саме ви збираєтеся нести відповідальність у розмірі 50% від усього, що ви використовуєте ваше медичне страхування, поки не досягнете максимального зі своєї кишені, відьма може скласти $ 7500. Більшість планів, які мають франшизи ще є спільне страхування після франшизи. Спільне страхування з планами, які мають, як правило, франшиза десь близько 20/80 або 30/70 (перша цифра у відсотках, що ви несете відповідальність за). Це означає, що ви несете відповідальність за 20 або 30 відсотків від суми рахунку до максимального зі своєї кишені не буде досягнута. Плани з франшиз зазвичай мають більш низький максимум з кишені десь близько $ 4000 до $ 6000.

Третє, що ви повинні дивитися на це ваша доплата, яка включає ваше відвідування лікаря, ваші медичні огляди, ваші рецепти наркотиків. Все інше більшу частину часу буде застосовуватися до вашої франшизи. Коли щось відноситься до франшиза, що це означає, як ви використовуєте вам здоров’я план, і ви платите $ 30 за ваші лікарі відвідати доплати, що $ 30 буде застосовуватися до вашої франшизи. Там Тому, як ви використовуєте ваш план Вашої франшизи продовжує знижуватися.

Моя особиста рекомендація для тих, хто буде вибрати план з більш високою франшизи. Пам’ятайте, що більшість людей заповнили на банкрутство через $ 17 000. Pick плани з більш високою франшизи, що $ 2500. Якщо ви не просто параноїк і планування руху в лікарню часто, або може бути, ви зашкодить вашої власної особистості на цілі і отримати госпіталізовані тому ви можете побачити вашого улюбленого лікаря. Я не знаю, які ваші причини, просто майте на увазі, що ви не повинні підтримувати страхування. Страхові компанії тримають парі, що ви не збираєтеся бути госпіталізований і статистично вони праві, тому вони роблять гроші. Стежте за статистикою і розумію, що шанси на госпіталізації дійсно невеликі. Якщо ви обираєте план з високою франшизи ви зберегти себе тисячі доларів на рік. Якщо ви отримуєте госпіталізовані тільки пам’ятайте, що лікарні будуть раді працювати з вами і створили програму платежів для оплати будь-яких балансу ви можете їм зобов’язані. Ви можете створити план для оплати цього балансу протягом п’яти років купить оплаті без інтересу. Зберегти ці гроші і вклав їх, ви отримаєте далі таким чином. Якщо ви любите підтримку страхових компаній платити високі премії, то, спасибі за вашу підтримку!