Як знайти свій ідеальний автоматизованої системи форекс

Хотіли б Ви бути в змозі торгувати форекс на автопілоті? Хотіли б Ви використовувати робота робити торговельні для вас? Для завдань, таких як пошук прибуткових операцій і їх виконання – навіть коли ви спите?

Ну, в епоху комп’ютерів та Інтернету це відносно легко і майже щотижня ми бачимо, нова автоматизована система торгівлі на ринку Форекс, пропоновані для широкої публіки. Деякі з них коштують до $ 100, але є і набагато дорожчі програми – з цінами в $ 2000 – $ 10000 діапазону. Однак дуже часто ці дорогі системи продані обмеженому числу трейдерів.

Чому автоматизованих систем форекс в такий високий попит, оцінюючи такі високі ціни?

Відповідь проста, він може бути знайдений серед мотивуючих факторів для учасників на будь-якому ринку – не тільки форекс, але і фондових і товарних торгів. Я говорю тут про жадібність, страху, бажання жити приємною життям, і т.д. Звичайно, ці досить загальні мотиви, але вони дійсно мають значний вплив на мислення кожного трейдера і його підхід до торгівлі.

Багато авторів, які пишуть на тему торгових стверджують, що хоча основи, такі як процентні ставки, індекс споживчих цін, дані по зайнятості і т.д. мають істотний вплив на хід ринків, психологічний аспект торгівлі набагато важливіше. Ринки переміщуються комбінованою системою переконань кожного окремого трейдера (або учасник ринку).

Це дуже важливе поняття, тому що це означає, що бажання кожного трейдера, надії, страхи, потреби, думки, досвід, освіта, інтереси, мотиви і т.д. впливають на спосіб трейдер аналізує наявну інформацію і робить торгові рішення на основі як віра системи та інформації. Ці рішення, про що і коли торгувати, скільки можна чекати від торгівлі, скільки ризику, коли для входу і виходу і чи варто купувати або продавати. Ті рішення, що приймаються кожен трейдер перетворюються на замовлення – ось як ринки, в тому числі валютного ринку, рухатися.

Це дуже цікавий процес, чи не так? І наслідки мають далекосяжні наслідки, тому що, якщо ми приймаємо його, це означає, що ми не можемо розглядати як ринки лінійних систем, які можуть бути проаналізовані за допомогою інструментів, які засновані на лінійній математики та статистики. І оскільки велика частина руху ринках, визначається з психології трейдингу, то очевидно, що для того, щоб пояснити, що рух, необхідно використовувати нелінійних систем (моделей). Крім того, міждисциплінарний підхід необхідний, тому що тільки таким чином можна слідкувати за ринками.

З таким потужним інструментом, як комп’ютер, можна зараз будувати набагато більш складні моделі, ніж ті, які створюються перед комп’ютери стали доступними. Ці моделі і результати їх використання розробляються програмістами в торгових системах. Є Автоматизована Forex торговельні системи, які включають прорив відкриттів з країн з розвивається прогресивної науки, такі як: квантова механіка, теорія хаосу, фрактальної геометрії і теорії сплесків.

Валютний ринок найкраще підходять для такої міждисциплінарний підхід через його величезного обсягу торгів – у багато разів більше, ніж у фондового ринку і ф’ючерсних ринках. Коли ці передові науки використовуються для створення торговельних систем, це призводить до більш точним і, отже, більш вигідних торгових сигналів.

Тому наступного разу, коли шукає автоматизована система для вашого форекс, розглянути витрачати зайвих доларів, щоб придбати систему, яка використовує нелінійний теорій та інструментів. Аналіз наданих такої системи буде набагато більш точним, ніж ті, які засновані на застарілих лінійних теорій, які можна налаштувати тільки історичні дані, щоб відповідати моделі. І ви отримаєте систему, яка більш точно відповідає вашому стилю торгівлі.