Як знайти машину страхування, який відповідає вашому бюджету

Страхування на випадок необхідності на вашому автомобілі є обов’язковим у більшості штатів США, і таким чином, це елемент, який повинен бути у вашому бюджеті. З недавнім спадом в економіці США, все більше і більше людей шукають способи скоротити витрати і скоротити свої щомісячні витрати бюджету. Є кілька способів, щоб зробити автомобіль страхування більш доступним без шкоди для покриття необхідних, що вам потрібно.

Більшість країн мають мінімальні вимоги охоплення. Вони варіюються від відповідальності тільки охоплення додаткового покриття, такі як незастрахованих автомобілістів та / або не з вини охоплення. Першим кроком до отримання страхових бюджетного автомобіля, щоб з’ясувати, що охоплення вашої державні закони вимагають. Ви можете знайти цю інформацію в Інтернеті або за телефоном відділу вашої держави автомашин.

Якщо ваш бюджет обмежений, ви можете захотіти піти на абсолютне найменшу кількість покриття можливого, щоб зробити його більш доступним. Ви повинні мати на увазі, однак, що мінімальне покриття може залишити вас у важке місце, якщо ви потрапили в аварію. Можливо, варто заплатити трохи більше за деякі додаткові покриття, який врятує ваш гаманець в майбутньому, якщо у вас є претензії.

Якщо у вас є лише страхування відповідальності на ваш автомобіль, який буде охоплювати будь-які травми і майнової шкоди (до меж вашої політики), зробленим на іншій стороні, але це не буде покрити ваші витрати на медичне обслуговування та / або майну пошкодження автомобіля в разі аварії.

Ось кілька порад для економії грошей на страхування автомобіля:

1. Якщо це можливо, сплатити страховий поліс автомобіля в повному обсязі. Якщо у вас є шестимісячна політика, і ви платите все попереду, ви можете отримати оплачений повну знижку. Ви також можете мати страхової компанії взяти гроші з вашої кредитної картки або банківського рахунку кожен місяць, щоб уникнути можливості відсутні будь-які платежі (їх може бути невелику додаткову плату для цього – з’ясувати у страхової компанії).

2. Згадка будь-якого безпекою, які могли бути встановлені на вашому автомобілі, таких як LoJack або сигналізація. Стандартне обладнання системи безпеки на вашому автомобілі може дати вам автоматичну знижку.

3. Якщо у вас більш ніж одного транспортного засобу у Вашій родині, переконайтеся, що вони застраховані в тій же компанії. Це дозволить вам право на знижки декілька автомобілів. Ви також заощадите гроші, якщо у вас є домовласників або орендарів страховий поліс з тієї ж компанії.

4. Купуйте тільки покриття вам потрібно. Ви можете обговорити ваше покриття потребує принаймні один раз на рік з вашим агентом. Ви можете бути в змозі зменшити страхове покриття у зв’язку з віком вашого автомобіля, зміна сім’ї ситуацій і т.д.

5. Отримати більш довгострокову політику. Близько 3 – або 6 – місячного політику може прийти зі штрафами. Загалом, чим довше період, тим нижче ціни.

6. Безпечно керувати автомобілем і уникати квитки. Судимості завжди буде давати вам більш низькі премії. Аварії, особливо там, де ви знаходитесь у вині, може підвищити ваш премії від 3 до 5 років. Якщо ви потрапили в аварію, переконайтеся, що правильна інформація вказана в записі страхування. Не брешіть вашим страховим агентом про будь квитки або нещасних випадків.

5. Не дозволяйте вашої страхової недійсною. Ви можете знайти його важко бути повторно застраховані, і витрати можуть бути значно вище, так як після у вас була помилка в обхват. Будьте впевнені, щоб завжди тримати принаймні мінімально необхідного охоплення.

Пошук доступного страхування на бюджет може бути важким завданням, але це здійснимо. Найголовніше, щоб навколо магазину. Такий же рівень охоплення може коштувати набагато більше, з деякими компаніями, ніж інші. Це платить, щоб робити домашнє завдання.