Як знайти кращий Теннессі медичного страхування

Департаменту фінансів та адміністрації як і раніше планує обміни, які повинні бути в порядку до 2014 року. Він висловив сподівання, що обмін буде Теннессі допомоги окремим особам і сім’ям рухатися з лав незастрахованих до захищена, навіть якщо вони не можуть отримати медичну страховку в Теннессі допомогою роботи за наймом.

Теннессі медичного страхування є рятівником

Маючи, що покриття чи ні, це в буквальному сенсі «життя і смерті” ситуації. У той час як колишній Pres. Буш сказала, що кожна людина має охорони здоров’я – вони можуть піти у відділення невідкладної допомоги, він не врахував, що відбувається, коли ви йдете в лікарню, де у вас немає медичної страховки.

Згідно лікарняних записів по всій країні, діти і дорослі госпіталізовані помер частіше, якщо у них не було страховки. Для дітей, які були госпіталізовані з різних причин, вони були 60 відсотків більш імовірно, ніколи не залишайте в лікарню живим, якщо їм не вистачало страхування, ніж дитина в сусідній кімнаті. Для дорослих, смерть співвідношення було нижче, але вона як і раніше натягнуті ряду причин за те, що зізнався.

Національний банк запису Травма показати людям, які були госпіталізовані без страховки помер на 25 відсотків швидше, ніж застраховані люди з подібними травмами, навіть у тій же лікарні. Кілька різних досліджень виключено, що незастрахованих пацієнтів помирали частіше, тому що вони збиралися неякісні лікарень.

є конституційність само важливо, як мораль?

Противники нового закону говорять, “федеральні медичні акт є значною загрозою до Конституції.” Чи повинні ми бути більше турбуються про загрозу ідеєю, навіть якщо це відмінна ідея, таких як висловлюються в нашій Конституції, або ми повинні бути більш стурбовані загрозою для життя людей, що живуть в рамках цієї Конституції? Коли ви повинні піти в лікарню, б’юся об заклад, ви не турбуєтесь про Конституцію.

Міністерство юстиції адвокати стверджують, що вимагає мінімального покриття покривається пунктом торгівлі Конституції, що дає Конгресу повноваження з регулювання бізнесу перетину державних кордонів. Це, може бути цікава правова вправу, але те, що дійсно має значення в нашому повсякденному житті, чи є ми зробити це через небезпечні для життя хвороби або травми.

є медичне страхування в Теннесі чи не так?

Якщо можновладці допоможе вам отримати доступну медичну страховку чи ні ще належить з’ясувати. Проте, ви можете бути в змозі допомогти собі більше, ніж ви припускаєте.

Деякі форми медичного страхування, як правило, дешевше, ніж повне охоплення страхуванням. Ви можете знайти медичне страхування для Теннессі з франшиз більше $ 10 000, які несуть більш низькі страхові внески, ніж стандартні політики. Наукові дослідження головним чином в порівнянні смертності між незастрахованих та застрахованих, так що будь-яка форма медичного страхування на всіх може зменшити ваші шанси померти якось зізнався в лікарню.

Якщо це не варіант, ви могли б розглянути питання про перехід в стан, який встановлено реформи охорони здоров’я ще до доступних медичних закону минуло. Чотири уряду держава взяла на себе захист громадян з наданням медичної допомоги, в тому числі Коннектикут, Массачусетс, Юта і Вашингтон.