Як знайти доступне страхування життя в штаті Невада

Перед тим, як почати пошук доступного страхування життя в Неваді ви повинні вирішити, на який тип страхування життя ви хочете придбати: страхування на випадок смерті або термін страхування життя.

Страхування життя в цілому є страховий поліс, що ви тримаєте на все життя. Якою б не була премія в той час ви виймаєте політики – частково заснований на суму покриття і ваш вік – це премія залишається постійною на все життя.

З терміном політики вашого покриття триває протягом певної кількості років – терміну дії поліса – і тоді політика закінчується, і ваша страховка закінчується.

Спочатку термін страхування життя може здатися, що вигідніше, тому що ви спочатку платити більш низькі щомісячні премії за в основному той же обхват, як ви ввійдете в ціле життя політика. Але в якийсь момент вашого терміну страхування закінчується, і тоді вам доведеться купити ще один поліс з новим – і вище – вікові премії. Покупець поліс страхування на випадок смерті, однак, продовжує платити тією ж премією рівні на все життя.

Хоча деякі речі впливають на вартість вашої страховки, існує два основних визначальних факторів для щомісячних витрат на страхування життя: обсяг страхового покриття і ваш вік на момент ви берете політики.

Очевидно, що більше страхових ви берете, тим вище ваша премія буде. Тим не менш, вартість $ 1000000 політика рідко два рази вартість $ 500,000. Чим вище політики вашої суми краще “угода” Вам буде запропоновано.

Чим ви молодше, коли ви берете вашу політику, тим нижче ваш щомісячний внесок буде – так що краще, щоб вивезти політики цього року не чекати черговий день народження, щоб пройти.

Ваше здоров’я також є проблемою. Якщо у вас є проблеми з серцем, діабет, рак або будь-яке інше небезпечне для життя проблем зі здоров’ям ви можете розраховувати на оплату більш високу премію за страхування життя. Якщо ви курите ви також можете розраховувати на оплату більш високу премію, – але якщо ви можете позбутися від цієї звички не тільки ви будете економити гроші на сигарети, ви також будете мати можливість отримати більш низьку премію по страхуванню життя. Крім того, втрата ваги може також знизити щомісячний платіж премії.

Переконайтеся, що ваш кредитний рейтинг знаходиться в хорошому стані. Багато людей не знають про це, але ваш кредитний рейтинг може вплинути на кількість ваших премій зі страхування життя. Погасити кредитні карти і зберегти свій кредитний рейтинг високий.

Якщо ви їдете спортивний автомобіль або високоефективне транспортний засіб або якщо у вас є робота, яку можна вважати небезпечним ви премій зі страхування життя буде відображати додатковий ризик страхової компанії просять взяти.

Нарешті, біля магазину. Політики з майже ідентичними покриття може змінюватись в ціні на сотні доларів кожен рік залежно від якій компанії ви обираєте. Тим не менш, не вибирайте найдешевший компанії, якщо вона не є компанією, щоб відчувати себе комфортно на підрахунок, щоб бути там, коли прийде час збирати на вашої політики.

Пам’ятаєте, коли ви шукаєте доступний компанії зі страхування життя в Неваді, не тільки компанії брати на себе ризик страхування ви – ви також приймаєте довгостроковий ризик, розраховуючи на компанію, все ще в бізнесі, коли справа доходить Час для ваших близьких, щоб зібрати переваги ви з таким трудом, щоб залишити їх.