Як знайти доступне медичне страхування високих ризиків

Мало що будь-які ризиковані, ніж не маючи медичної страховки. Навіть короткочасне перебування в лікарні може відправити незастрахованих сім’ї спінінг до банкрутства.
Але в той же час витрати на медичне страхування є настільки високою, що повністю 16% всіх американців без медичної страховки взагалі. Одна з відповідей полягає в пошуку шляхів для управління витрат на охорону здоров’я до рівня, де люди можуть ще раз вписати його в свій бюджет.
Кинути палити або жувати використанні. Це важко, я знаю, але насправді ви просто не виглядають дуже щирими просять за доступними медичне страхування ризиків з сигаретою зі свого рота.
Втрата ваги є ще більш важким для більшості людей, ніж кинути курити, але в черговий раз проста істина в тому, ви не збираєтеся, щоб отримати кращі ставки з медичного страхування, якщо у вас надмірна вага. Робіть все можливе, щоб пролити хоча б кілька фунтів.
Якщо збільшити доплати до 50% зменшить ваші щомісячні премії охорони здоров’я. Це легше зробити, якщо ви не звернетеся до лікаря дуже часто.
Крім того, збільшення франшизи також знизити витрати на медичну страховку кожен місяць.
Якщо ви дійсно серйозно ставитеся до пошуку доступних високих страхових ризиків для здоров’я, то розглянемо HSA – медичні ощадні рахунки. Це неоподатковуваних ощадний рахунок, який можна використовувати тільки для оплати медичних потреб, наприклад, відвідування лікаря, перебування в лікарні, ліки, лабораторні роботи, і так далі. Будь-які гроші, вкладені у вашому HSA ощадний рахунок, який не використовується один рік може бути перекинувся і додала в свій обліковий запис (неоподатковуваних) на наступний рік.
У рамках вашого рахунку HSA вам буде необхідно придбати недорогий, супер висока франшиза страховий поліс. Ця політика буде мати франшизи більш ніж на $ 2000, що означає ваша страховка ніколи не буде платити ні копійки до відвідування лікаря або ліки під час звичайного року.
Мета супер висока франшиза страховий поліс буде діяти в якості підстраховки в разі, якщо ви повинні страждати катастрофічних подій, таких, як серйозна хвороба чи нещасний випадок, який генерує медичні рахунки в десятки тисяч або навіть сотень тисяч доларів на мить ока.
Низька вартість, висока франшиза супер страхові поліси призначені для економії ваших активів, таких, як ваш будинок, якщо і страждаєте катастрофічної події.
Ви можете підписатися на рахунки HSA в банках, страхових компаній, кредитних спілок і навіть через свого роботодавця.
Якщо ви все ще зацікавлені в більш традиційному медичному страхуванні, але Ви повинні знайти політику менш, наступне, що вам потрібно зробити, це подивитися в Інтернеті. Є буквально сотні сайтів, які обіцяють порівняти ціни медичного страхування серед різних страхових компаній і знайти вам найнижчу ціну.
Проблема в тому, кожен сайт дійсно тільки порівнює ціни жменька страхових компаній. Якщо ви дійсно серйозно про бажання заощадити гроші вам потрібно запустити порівняння цін, принаймні 3 різних сайтів порівняння цін. Будьте впевнені, щоб використовувати інформацію, яку Ви знайшли в цій статті, відповідаючи на питання на формі з кожного сайту, і бути впевненим, що ви відповідаєте на питання так само, на кожному сайті, так що ви порівнюєте тієї ж політики щоразу.
Але як тільки ви зробили, що ваша робота буде в основному зроблено. Все, що залишилося для вас, щоб ознайомитися з усіма цінами ви знайшли і просто вибираєте найменшу ціну. Це найкращий спосіб – на сьогоднішній день – знайти найбільш доступного медичного страхування доступні для вас у вашому штаті.