Як знайти доступне медичне страхування

Доступне медичне страхування – здається, особливо сьогодні, ці слова просто не повинні бути разом в одному реченні. Медичне страхування щомісячні премії стали найбільшим рахунок в нашому житті – перевершивши навіть іпотечні платежі. Справді, якщо у вас є постійні проблеми зі здоров’ям, такі як діабет, або у яких був рак в один час в історії вашої родини, ваші щомісячні витрати легко може бути більше, ніж будинок і автомобіль оплати, разом узятих.

Покупки для доступного медичного страхування, безумовно, може бути одкровенням. Якщо у вас завжди була користь медичного страхування, де ви працюєте – особливо державні чи федеральні співробітника – і тепер повинні купити свій власний, ви не можете бути в змозі дозволити собі рівень медичного страхування ви вже звикли к.

Доступне медичне страхування, однак, безумовно, наявних, якщо ви знаєте, як і де шукати.

Коли ви шукаєте доступне медичне страхування, ви хочете найнижчою вартістю на рік, що буде відповідати вашому бюджету, звичайно. Але, що ще більш важливо, ви хочете, щоб компанія, яка має хорошу репутацію за оплату, що не борючись із вами на кожній деталі. Так само, як є автомобіль для будь-якого бюджету, є і доступного медичного страхування. Ви не можете бути в змозі дозволити собі «Кадилак» політики – але тоді ви, ймовірно, не потрібно все оборки так чи інакше.

Покупки для медичного страхування в Інтернеті це найпростіший і найкращий спосіб знайти доступне медичне страхування. Ось п’ять причин, чому.

1. Вам не потрібно місцевого агента, щоб допомогти вам подавати скарги на медичне страхування. Медичні постачальник зробить це за вас. Ви економите гроші, тому що компанія медичного страхування заощаджує гроші, не сплачуючи комісіонера. Це може скласти 8% до 12% економії для вас.

2. Всі провідні компанії медичного страхування на кінчиках ваших пальців в Інтернеті. Більшість місцевих агентів можна тільки процитувати вам з небагатьох компаній, які вони представляють. Вони не можуть запропонувати вам, що краще для вас у фінансовому відношенні чи здоров’я мудрим, але тільки те, що вони, виявляється, мають в наявності.

3. Медичні страхові компанії повинні бути дуже конкурентноздатні, тому що це так легко і швидко порівняти їх зі своїми конкурентами в Інтернеті сьогодні. У минулому ви повинні були б відвідати фізично восьми до десяти агентів робити подібне порівняння. Більшість людей просто не було часу або бажання для цього.

4. Ви можете змінити свій охоплення, франшизи, і варіантів оплати за допомогою декількох кліків, а не через документи затримки з місцевим агентом (і потім виявити, він / вона зробила помилку – більше затримки).

5. Зарядка для кредитної картки означає, що ви не збираєтеся забувати оплати і без страховки. Крім того, це дає вам ще на 30 днів, перш ніж ви насправді доведеться платити. Крім того, багато компаній сьогодні дають додаткову знижку на “Auto-плати”.

Ключовим, однак, в пошуку доступного медичного страхування розуміючи, що мета будь-якого медичного страхування, щоб захистити вас від великих фінансових втрат – не для захисту вас від витрачати невеликі гроші на відвідинах клініки та видалення стрічки. Ці невеликі витрати можуть бути громіздкою, але вони, як правило вам не зашкодить. Це $ 100 000 операції на серці, що зламає вас. Це фінансова катастрофа медичного страхування був спочатку розроблений для запобігання.

Крім того, майте це на увазі. Медичне страхування, як і будь-яке страхування, це азартна гра. Ви граєте на гроші, що ви будете малювати більше, ніж ви платите дюйма Ваш медична страхова компанія робить ставку на те вони будуть виплачувати менше. Шанси на свою користь з двох причин. У них є всі факти для мільйонів сімей усереднити, щоб вони знали, ризики заздалегідь. Крім того, вони отримують, щоб встановити правила і ціни. Чим вище ви встановите франшиза, тим більший ризик ви приймаєте. Це не погано на всіх. Ви, швидше за все, буде переможцем в довгостроковій перспективі.

Так, Пошук доступного медичного страхування набагато простіше, ніж думає більшість людей.

Беручи більше ризику з більш високою франшизи, витративши небагато часу на інтернет порівняння восьми до десяти різних компаній і видалення покриття, що ви, швидше за все, не потрібно (наприклад, з народженням дитини для багатьох людей) буде робити це дуже можна знайти свій власний доступний медичне страхування.