Як знайти доступне довго страхування по догляду термін в Колорадо

Довгострокового догляду є різноманітність пропонованих послуг, яка надає медичну і не медичну допомогу тим, хто страждає хронічними захворюваннями, та інвалідів. Довгий термін охорони здоров’я допомагає людям відповідають санітарним і особистих потреб. Здебільшого довгострокового догляду використовується для надання допомоги тим в повсякденній діяльності, такі як одягання, купання, і очищення. Такі послуги можуть бути надані в будь-якому місці, будинки престарілих, приватні будинки або в суспільстві. Довгостроковий догляд визначається як безперервне перебування протягом тридцяти днів або більше в будинку для престарілих, будинки, або громадська програма.

Колорадо право на отримання довгострокового догляду

1. Для того, щоб претендувати на довгостроковий догляд в Колорадо заявник повинен бути з таких дій:

Літні люди повинні бути 65 років або старше

Сліпий ви повинні відповідати стандартам соціального забезпечення сліпоти

Відключено – Якщо ви отримуєте додатковий дохід забезпечення або соціального захисту інвалідів доходів або були визначені відключені послуги Визначення інвалідності, то ви можете претендувати на довгостроковий догляд.

Є два додатки, які повинні бути завершені одночасно. Це необхідно при ухваленні рішення першої дати прийнятності:

Фінансові визначення прийнятності

Додаток Medicaid можна заповнювати через відділ графства Колорадо людини / Послуги

Рівномірний довгу форму Догляд Термін отримання обслуговування. Ви можете знайти цю форму за вибором вашого округу для довгострокового догляду одноразовий в’їзд точці або в будинку для престарілих. Є двадцять шість єдиної точки входу, які обслуговують всієї держави.
Форми потім розглядаються Держава, призначене організацією з колегіальному розгляду.

торговий довго страхування по догляду термін

Національна асоціація страхових комісарів створив “Покупці Керівництво по Довгострокове страхування по догляду”. Ця брошура може бути отримана за плату або взагалі штату Колорадо Департаменту страхування. Буклет містить основну інформацію про довгі страхування по догляду термін.

Перш ніж купити який-небудь довгий термін страхування по догляду важливо для вас, щоб точно знати, що ви хочете від довгострокового страхування. Найголовніше щоб ви знайшли страхову компанію, що ви дійсно довіряєте.

Далі вам слід розглянути питання про страхову компанію фінансову стабільність чи сила рейтингів і надурочних підвищення ставки. Чому? Тому що ви хочете, щоб вони як і раніше мати можливість бути поруч з вами в майбутньому.
Це важливо зрозуміти довгострокові умови догляду, який буде використовуватися, коли ви шукаєте страхування, яка буде надавати таку допомогу. Переконайтеся, що ви робите ваші дослідження заздалегідь, і якщо ви не розумієте деякі терміни, що використовуються, не соромтеся задавати питання.

Як ви, напевно, вже відомо, отримання довгострокового догляду в Колорадо або в основному в будь-якому стані може зажадати багато роботи. Якщо ви хочете бути успішним, то це важливо для Вас, щоб зробити дослідження і бути готовим з інформацією, ви, можливо, буде потрібно надати. Ви можете визначено знайти доступне довго страхування по догляду термін в штаті Колорадо.