Як звести особисті претензії травми

Травми щось ніхто не бажає або любить бути залучені дюйма Там, де є відповідальність покривається страховкою, що підлягають виплаті позивачу (особисті жертви травми), який у більшості випадків є безневинним, такі вимоги мають бути задоволені. У випадках, подібних до цього, важливо, щоб людина, яка вибирає для досягнення цієї претензії, будь то за допомогою особистого адвоката травми або самі по собі, зрозуміти закон як це може бути застосовано до випадку і доступних засобів правового захисту, а також як пред’явити вимогу .

У всіх штатах діють положення закону для партії, хто винен, щоб зробити деяку компенсацію за збиток, нанесений. Коли потерпілий зазнав фінансові витрати, такі суми відшкодовувалися позивачеві. Це зазвичай називається на кишенькові витрати і може включати в себе витрати на відрядження, пошкодження майна та пов’язаних з ними витрат на ліки. Де потерпілий втратив заробітну плату на роботі через травму, такі заробітна плата також відновлені. Інші нематеріальні активи, як суб’єктивні ушкоджень розумною суми за біль і страждання (фізичне і психологічне) і втрата задоволення від життя, також приймаються до уваги.

Людину, яка хоче вести справу без адвоката, доведеться робити роботи з документального зазначені збитки на участь точно. Щоб іти вперед з врегулюванням попиту, то потерпіла сторона буде мати медичні документи і копії докладних медичних рахунків та оплати лікарських препаратів. Записи лікаря повинна відображати специфіку травми і причинно-наслідкового зв’язку з інцидентом, який був викликаний у вині партії, і остаточні прогнози лікарів. Прогноз важливо, як програє повинні піклуватися про майбутніх збитків, які можуть виявлятися не обов’язково в момент заподіяння шкоди і пред’явлення вимог.

Потерпіла сторона повинна також відновити втраченого заробітку внаслідок час від роботи у зв’язку з справу з аварією на питання. Звіт лікаря повинні бути спрямовані нездатності позивача на роботу протягом певного періоду, який охоплюватиме час госпіталізації і відновлення сил, поки воно пов’язане з травмою. І, відповідне письмове документація повинна подаватися роботодавцем позивача документування втрачений час коротати в лікарні, а також приблизний рівень заробітної плати втратив позивачем.

Як тільки повною мірою свої травми, пов’язані з актом в халатності вина партії Встановлено, попит пакет повинен бути підготовлений і переданий перевізнику страхування відповідальності надавши письмове документація по всіх зі своєї кишені збитки і розумний попит на біль і страждання, які залежно від травми може бути від 2 до 10 разів фактичний на кишенькові витрати.

Регулятор буде призначений претензію і встановити контакт з потерпілим позивач запитує заяву та копії всіх документів, пов’язаних з втратами позивача. І в кінцевому рахунку, остаточний пакет попиту з відповідними документами подається в регулятор, який буде вести переговори з позивачем, щоб прийти до справедливої ​​і розумної остаточного врегулювання, в документах, виконаних реліз підписаний заявником.

Тим не менш, має сенс використовувати юридичну допомогу особливо якщо вона є однією з основних претензій травми, як, з вини партії не хочуть, щоб без бою.
.