Як зберегти ваш автомобіль страхової вартості вниз

Витрати на утримання та підтримку автомобіля є дорогою чи не так? Там у все зростаючій вартості палива, податків, технічне обслуговування автомобілів і навіть вартість внутрішнього міста з паркуванням і плати за в’їзд. Не тільки це, але ви також повинні сплатити страхування автомобіля, яке, якщо не пророблений ООН також може коштувати вам багато.

Хоча існує не так багато ви можете зробити про зростаючу вартість палива або суму, яку ви повинні заплатити податок на автомобіль, є багато способів для того, щоб вартість страхування вашого автомобіля зберігається вниз. Це легко пастку потрапити – ви досліджуєте кілька автомобільні страхові компанії, отримати деякі цитати і йти з найдешевшим – ви в кінцевому підсумку перебування з тим же страховиком, і продовжив щороку, і мислення, нічого не розумію.

Вона стає все легше і легше, щоб тільки залишитися з тим же постачальником чи не так? Однак згадайте зусиль ви вкладаєте в пошуку Вашої страховика в перший раз, він потім виплатив дивіденди, так чому б не зробити те ж саме щороку? Це вірний шлях, щоб зберегти ваш автомобіль страхування вниз.

Немає претензій бонус

Найбільш очевидний спосіб знизити премій не нарощувати значні ніяких претензій бонус – страхові компанії, віддасть водіїв, які витратили роки водіння, не претендуючи ні копійки. Це вимагає часу і акуратного водіння, і ви повинні створити довірчі відносини з вашою страховою компанією. Тому для нових недосвідчених водіїв, це не завжди варіант, але принаймні це хороша довгострокова мета, щоб переконатися, що ви не платите через дах.

купити онлайн

Першим портом заходу для будь-який новачок в страхування автомобіля є дивитися онлайн. Навіть для тих, хто шукає, щоб відновити їх страховий поліс, Інтернет надає багате джерело страхуванню веб-сайтів та веб-сайтів порівняння цін. Гроші, які ви можете заощадити від онлайн-бронювання є значним, з деякими пропонує 10% знижку на перший час клієнтів. Страховики можуть запропонувати нижчі премії онлайн через пов’язані зниження витрат і величезної кількості конкурентів, що борються за свій звичай.

знаєте, що потрібно

Перехід через деталі політики і переконайтеся, що ви безжально, що вам потрібно і що ви не потребуєте. Будь-які додаткові послуги, наприклад, аварійної служби, коли ви, можливо, вже цієї покритої необхідності бути зняті політики. Ви можете зателефонувати в страхову постачальника Просто щоб прояснити деякі деталі, такі як пробіг, використання транспортного засобу, водійського стажу і де автомобіль зберігається. Чесно кажучи, як і будь-яка брехня може призвести до втрати вашої претензії і коштувати вам більше в довгостроковій перспективі.

забезпечення захисту

При подачі заяви на страхування автомобіля, вам буде запропоновано певні питання з приводу безпеки або захисту транспортного засобу, такі, як “Де машина зберігається на ніч?” Або “це автомобіль стривожені?” Тепер як уже згадувалося, ви повинні бути чесним у своїх відповідях, так що якщо автомобіль не стривожені і ви не тримаєте його в гаражі, то вам потрібно заявити про це. Однак це не зашкодить, щоб переконатися, що ваш автомобіль набагато безпечніше і охороняється на ніч – це покаже страховика, що ваш автомобіль знаходиться на менший ризик увірвалися або вкрадений.

тип автомобіля

Для будь-якого нового драйвера, особливо у віці до 25, вартість страхування автомобіля може бути досить лякає. Однак вартість не тільки розраховується за ризиком ви ставите, але і ризик вашої володіти автомобілем. Тому, якщо у вас є потужний новий автомобіль, то він, ймовірно, буде поміщений у високому кронштейні страхування. Якщо ви купуєте автомобіль, який має відносно невеликий об’єм двигуна, і є більш свідомим, ніж безпека швидкість або стиль свідомий, то це може значно знизити страхові внески.