Як застрахувати своє здоров’я правою

Страхування вашого здоров’я стає все більш і більш дорогим кожен рік, тому що витрати на медичне обслуговування зростають стабільно, незалежно від економічної ситуації. Якщо ви не хочете платити занадто багато за плани в галузі охорони здоров’я, перше, що ви повинні зрозуміти, що знаючи основи є обов’язковим. Тільки так ви зможете правильно вибрати політику і отримати адекватний охоплення за гроші ви платите.

Які плани пропонуються?

Медичне страхування існує в двох видах: відшкодування плани і керованих планів допомоги (які складаються з ОПЗ, ОПП) і POS).

Відшкодування планує дати вам повну свободу вибору лікаря для відвідування, і ваша страховка розраховується згідно вашим фактичним відвідувань і види послуг, які ви отримуєте.

Управляється автомобіль плани зазвичай забезпечують більш широкі варіанти покриття, але є певні обмеження, де ви отримаєте ваші послуги. Там завжди угода між постачальником і мережею медичних установ ви можете отримати від ваших послуг та отримати покриті. І якщо ви вирішите відвідати лікаря поза цією мережі ви зазвичай отримуєте відмовлено охоплення або покриваються у меншій мірі.

Незалежно від того, який тарифний план типу ви хочете купити, ви повинні переконатися, що вона включає в себе необхідні варіанти покриття.

Що має бути охоплені?

Страховий план, який можна оцінити як хороше має включати такі типи покриття:

* Рахунок лікарні, яка охоплюватиме все, що пов’язано стаціонарної допомоги.
* Хірургічне витрати, які будуть платити за всі витрати, пов’язані з операцією.
* Рахунок лікарів, які охоплюватимуть візитів до лікаря або в офіс або лікарню.
* Лабораторія охоплення, який буде платити за більшість рутинних тестів, включаючи рентген

Що слід враховувати?

При пошуку медичного страхування ви також можете шукати такі елементи повинні бути включені:

* Ліки
* Профілактика
* Психічні переваги для здоров’я
* Охорона материнства
* Vision Care
* Стоматологічна допомога
* Хіропрактікі покриття

Скільки це буде коштувати?

Крім того, щомісячні премії, яка легко обчислюється за допомогою котирування медичного страхування, коли по магазинах навколо ви також будете мати, щоб покрити додаткові витрати за свій рахунок які відрізняються в різних планах. Це може змусити його підвищити загальну вартість страхування, особливо якщо у вас є члени сім’ї, які збираються до лікаря досить часто. Так що це дуже важливо, якщо ваш план має ніякі положення, що стосуються наступних з власної кишені витрати:

* Співоплати: певну суму грошей, вам доведеться платити за кожне відвідування лікаря (може змінюватись в залежності від різних постачальників і медичних установ).
* Франшиза: сума грошей, яку ви повинні будете заплатити за медичні послуги з власної кишені до страхового покриття вмирає (зазвичай застосовується для відшкодування плани).
* Співстрахування: частка ваші медичні витрати після досягнення рівня франшизи, якщо такі є.

Де купити медичну страховку?

Найбільш очевидний і прямий спосіб отримання плану, це звернутися в страхового агента або страхової компанії безпосередньо і придбати індивідуальний план страхування. Це дасть вам багато можливостей для налаштувань, але з іншого боку буде виявитися порівняно дороги.

Ви можете шукати план страхової групи. Більшість роботодавців надають можливості страхової групи для своїх працівників за доступними цінами. Недоліком є ​​те, що Ви не будете мати можливість налаштувати ваш план відповідно до вашими особистими потребами та отримайте охоплення, що всі інші отримують.