Як застрахувати своє життя правильному шляху

Чому страхування вашому житті?

Основною причиною для страхування життя своїх бере на себе відповідальність. Люди, як правило, більше відповідальності за свою сім’ю, свої борги, їх майна та іншого, а життя триває. І коли він закінчується, ці обов’язки, що залишилися без забезпечення. Коли ви застрахувати своє життя ви дбаєте про ваші обов’язки, коли ти пішов, надання необхідної підтримки для вашої родини або тих, хто її потребує.

Довгостроковий або постійний політики?

При страхуванні вашого життя, ви, ймовірно, зіткнуться два різних типи політики: і постійні (також відомий як грошової вартості). Перші забезпечують менш дорогі покриття протягом певного періоду часу і може бути продовжений після терміну. Друге правило, платять більше грошей, після смерті людини, але коштують дорожче в цілому. Є також конвертовані типу політики, які дозволяють перейти від терміна для постійного, коли це необхідно, не скасовуючи його. Грошові значення політики страхового захисту людини протягом усього життя і іноді використовуються більше як інвестиції та фінансові інструменти, а не простого страхування. Деякі люди використовують їх як джерело фінансування пенсійного плану. Так вибір, чи йти з терміном або постійного страхування, ви повинні вирішити, що ви дійсно хочете від вашої політики.

Визначення кількості покриття

Скільки охоплення взяти з вашого політику визначають суму доходу у заміні, коли ти пішов. Страхування життя в цьому сенсі ваша заміна з точки зору фінансування, так що ви повинні прийняти вашу звичайні доходи в якості відправної точки при визначенні остаточної суми. Подумайте про кількість грошей ваша сім’я буде потрібно для підтримання хорошого життя, коли ти пішов – це повинна бути приблизна сума, щоб взяти з вашого страхового поліса.

На який термін?

При отриманні терміну страхування життя тривалість політика зазвичай варіює від 1 до 30 років. Визначення термін дозволяє вашим потребам страхування у вас в першу чергу. Хочете переконатися, що ваш новонароджений дитина збирається в коледж, ні на що? Зробити це 20 років тоді! Існують також додаткові пільги, що надаються різні види політики, тому переконайтеся, щоб дізнатися більше від вашого постачальника послуг страхування життя при виборі політики.

премій

Ціна, яку ви повинні заплатити за страхування життя (премій) сильно залежить від вашого віку, стану здоров’я, сімейного стану та низки інших факторів. Тобто, якщо ви курите, є шкідливі звички і добре у вашій 50-х років це означає, що ваші премії буде вище, ніж у випадку окремих молодша без шкідливих звичок. Чи не вважайте, що деякі політики зміниться премій протягом довгого часу, а деякі ні. Так що краще прибрати речі, перш ніж ви насправді підписати політику, або ви можете знайти ваші зусилля в припиненні куріння і поліпшення вашого способу життя безглуздо, як страхові внески не зміниться, тому що цих дій.

Порівняння цін

Ніколи не отримати страхування життя від першої компанії ви стикаєтеся. Спробуйте отримувати стільки страхування котирування, як можна отримати гарну картину всього ринку і ваші варіанти. Вибирайте з розумом, тому що страхування життя є довгостроковий продукт, і Ваше рішення може змусити вас платити менше або перетворити політику в фінансовий тягар. І кому це треба?