Як зареєструвати своє ім’я в Медігеп план медичного страхування

Це дуже важливо мати конкретне уявлення про те, що страхування здоров’я Медігеп план. Ви зможете краще зрозуміти річ, коли ви дізнаєтеся, що існує більше 45 мільйонів людей, що живуть там, у Сполучених Штатах без страховки. Ймовірною причиною є максимальне число страховки зроблені розпливчасті і не зрозумів страховими компаніями і частково людей, які звертатимуться за ці не розуміють політику. І тому прості люди думають, що створення страховки для своїх медичні витрати або життя, або багатства дуже дорого, і вони залишаються осторонь. Медігеп страхових полісів і приватного додаткові плани страхування, які покривають витрати виявлені або частково покриті медичної, залишаються однією з найменш використані набори планів страхування в Сполучених Штатах.

Початковий план Medicare є стандартний план медичного страхування США, але початковий план Medicare не покриває всі витрати своїх ліків і залишає гроші оплачується. Для цього ви можете скористатися допомогою Медігеп страхової план, який призначений виключно корисним для усунення розриву між початковим планом Medicare і Медігеп план медичного страхування. Медігеп план пропонує 12 планів, серед яких найбільш популярні Медігеп план медичного страхування є План F. У планах кожен страхової компанії більш-менш те ж саме, що відрізняється є премії і деякі інші переваги. Планів, пропонованих Медігеп страхових компаній, імена яких алфавітів.

Для того, щоб мати право на отримання плану Medigap, людина повинна відповідати декільком важливим критеріям. По-перше, він чи вона повинні бути зараховані до частини А і В Medicare для того, щоб вступити до Медігеп плану. Період відкритої реєстрації, в якому існує людина може надійти в Медігеп план з гарантованою основі видають-цей період починається, коли людина протягом 6 місяців досягнення віку 65 років та надходження в план Б Частина Medicare на 65 років або старше. Люди, які отримують Medicare до 65-річного віку, також мають право на участь у період відкритої реєстрації в шість місяців, а для цих людей, цей період починається наступного дня після зарахування до плану Б Частина Medicare. Відкритий прав прийом може бути використаний на більш ніж один раз під час відкритого періоду реєстрації, один Medigap політики, наприклад, може вільно бути скасована і замінена іншою політики в період відкритої реєстрації. Період очікування до шести місяців може звернутися до осіб з існували раніше умови, перш ніж план Медігеп можуть бути доступні.

Така довірлива компанія, яка пропонує страхування Медігеп план Медігеп Каліфорнії. Він унікальний тим, що надає своїм клієнтам або страхувальників максимальні вигоди і пропозиції і зробити їх задоволені з граничною об’єктів порівняно з іншими Медігеп планів компанії. Хоча всі компанії Medicare доповненню пропонують ті ж 12 планів імені англійського алфавіту, починаючи з А до L, але є деякі додаткові пропозиції в кожній компанії. І переваги Медігеп Каліфорнії і раніше вважаючи макс.