Як заощадити сотні на страхування будинку Нью-Джерсі

Якщо ви тільки що купили нерухомість в Нью-Джерсі, ви повинні розглянути створення ще одну покупку: NJ страхування житла. При цьому типі політики, ваш будинок захищений від крадіжки зі зломом і стихійних лих. Якщо будь-який з цих ситуацій пошкоджує вашу власність, ваша страхова компанія буде платити за ремонт. Вона також надаватиме компенсації за вкрадені речі. Це тільки початок, так як є багато додаткових політик ви можете використовувати, щоб захистити себе повністю під час надзвичайної ситуації. У будь-якому випадку, чи отримаєте ви або премії основні політики, вам все одно доведеться турбуватися про щомісячних платежів. На щастя, є одна річ, яку ви можете зробити, щоб знизити швидкість. Вона включає в себе захист Вашого будинку щодо двох основних проблем, з якими стикаються страхові компанії.

Коли справа доходить до Нью-Джерсі страхування житла, злочинність є серйозною проблемою. У результаті страхові компанії стягують менше грошей, щоб домовласники, які забезпечили їх властивості. Ви можете зробити те ж саме, встановивши мертвих болтів і системи безпеки. При установці системи безпеки, спробуйте отримати професійний блок. У той час як манекен кулачки і звуку на основі сигналізації пропонують деякий рівень безпеки, страхові компанії піклуються тільки про “реальну” річчю. Зокрема, це означає не тільки звук на основі тривоги, але і одиниці, які можуть викликати поліцію. Роблячи ці положення, $ 100 страхових законопроекту може впасти до $ 80, тобто, скільки страхові компанії цінують безпечні приміщення. Економія може піднятися ще більше, якщо ви отримаєте систему від одного з їхніх рекомендованих провайдерів. Причина в тому, що найчастіше ці підприємства ініціювати справу з страховими компаніями. Кожен раз, коли клієнт замовляє нову систему, страхова компанія отримує винагороду за. Скористайтеся цим відносини, так як вона пропонує інший спосіб для того, щоб величезні знижки.

Вогонь другий проблемної області, коли він NJ ставки іпотечного страхування. Якщо у вашому будинку йде в дим, ваша страхова компанія за все доводиться платити. Саме тому вам доведеться дорого заплатити, якщо ваш будинок не вважається вогнетривкі. Старі будинки з дерева розробки відразу підозрюваних, але так це ті, з прикріпленими гаражів. Для обох сценаріїв, розглянути можливість отримання систем пожежогасіння та пожежної сигналізації. Більшість нових будинків вже є ці речі, і саме тому їх страхові внески трохи менше. Тим не менш, навіть новий будинок може отримати оновлену пожежної сигналізації. Системи, які можуть зателефонувати в пожежну є прикладом. За допомогою цих систем, пожежі не буде мати достатньо часу, щоб вийти з під контролю. Найкраще, багато з цих тривог вже інтегровані з професійними системами безпеки. Можливо, вам доведеться платити за додаткову плату для протипожежного захисту, але вам не доведеться встановлювати окрему систему. З урахуванням сказаного, якщо ви відчуваєте, що ваш будинок не правильно вогнестійкий, отримати система безпеки з протипожежного захисту. Завдяки такій дії, ви звертаєтеся до питань злочинності і вогонь з одного пристрою. У процесі, ваша страхова компанія винагородить вас щедрі знижки.