Як заощадити на страхуванні

Якщо ви водій в Сполучених Штатах в перший раз, перше, що вам потрібно, щоб піклуватися про ваше страхування автотранспортних засобів. У США це заборонено керувати транспортним засобом, який не застрахований, і несе відповідальність за кожного водія, щоб гарантувати, що їх автомобіль має достатню страхове покриття. Але якщо ви просто шукаєте в страхуванні в перший раз, це може бути досить неймовірна. Є так багато термінів і юридичною мовою, що вам потрібно знати, і здається, що кожен новий термін ви дізнаєтеся буде коштувати вам більше. Читайте тут, щоб дізнатися, що деякі з цих термінів, і як краще зрозуміти їх може допомогти вам заощадити на вашому авто страхування. У деяких випадках ви можете заощадити до декількох сотень доларів на рік тільки, знаючи кілька речей заздалегідь.

Перше питання, яке хвилює буде запису водіння. Страхова компанія хоче знати, що у вас є хороша запис водіння, а це говорить про те, що ви є безпечним водієм, і більш низький ризик для них, щоб застрахувати. Якщо записи водіння плямистий, ви все одно можете отримати страхування транспортних засобів, але це зажадає трохи більше роботи, і це буде коштувати вам більше премій. Страхові компанії будуть приймати високих водіїв ризик як клієнти, але вони будуть стягувати плату за можливість зробити це, як ви вже доведено, що ризик. Беручи освіти водія класів та перевірки з вашим вимогам державного ліцензування допоможе вам вжити заходів щодо поліпшення вашого водіння запису, яка буде також сприяти підвищенню вартості вашого страхові внески.

Кредитний скоринг в даний час грає фактор, а для багатьох з сьогоднішніх страхових компаній. Знову ж, якщо у вас є історія не в змозі оплачувати рахунки, вони можуть розглядати це як ризик, тому що вони хочуть отримати гроші, а також. Як і можна було вжити заходів, щоб очистити записи водіння, зробити те ж саме з вашої кредитної бали перш ніж звертатися за страховку, якщо ви можете. Отримати копію вашого кредитного звіту і виправити будь-які помилки або внести зміни, якщо це необхідно.

Коли ви намагаєтеся отримати страхування транспортних засобів, найпростішим способом заощадити гроші будуть думати, як страхової компанії. Хочете застрахувати транспортний засіб або водій, який ввів високий ризик? На дорозі? Або навіть якщо він припаркований сидів в область високої злочин? Коли ви думаєте, як страхової компанії, то ви будете краще підготовлені на прийняття правильних заходів, щоб захистити себе і ваш автомобіль від ризиків, який буде коштувати вам в страхові внески.

Де ви живете і як часто ви використовуєте ваш автомобіль буде додаткової інформації страхова компанія буде приймати до уваги при визначенні ваших витрат страхування автомобіля. Якщо ви живете в область високої злочинністю, ви будете більш імовірно, щоб зробити для всебічного претензій збитки, і ви можете побачити це відображено у ваших ставок. Установка системи безпеки й протиугінні пристрої дозволять страхової компанії знають, що ви приймаєте запобіжні заходи від пошкоджень, що призведе до дорогого ремонту і претензій.

Коли ви шукаєте для страхування автомобіля, він може бути легко заплутатися, перевантажені, і осушених фінансовому все в той же самий час. Щоб заощадити на страхування автомобіля, думати, як страхова компанія, і вжити заходів, щоб знизити ризик