Як заощадити на страхуванні мотоциклів

Ні для кого не секрет, що є майже стільки ж способів, щоб заощадити гроші на страхування автомобілів, як Є страхові компанії, але те, що багато людей не розуміють, що багато з тих же грошей Поради щодо економії, які застосовуються до страхування автомобіля застосовні до мотоцикл страхування як добре.

Ось лише деякі з них:

Менш дорогою велосипед означає дешевше страхування. Так само, як розкішні автомобілі коштують більше, щоб застрахувати економіку, ніж автомобілі, те ж відбувається і дорогі мотоцикли коштують дорожче в обслуговуванні та ремонті, а також застрахувати. Якщо ви випадково вершника, вважають в середньому ціновому діапазоні велосипеді.

Об’єднання політики можна заощадити гроші. Ні для кого не секрет, що комплектації Вашого дому та авто страхування з однією компанією мережі постій значною знижкою, але це відноситься і до економії мотоцикл страхування, а також.

Вище франшиза означає більш низькі страхові внески. Франшизи та премії обернено пропорційні незалежно від того, що ви страхуванні – легкових автомобілів, вантажівок, мотоциклів, будинків – якщо ви знайомі з концепцією платити більше зі своєї кишені, якщо у вас є страховий претензії, підвищення франшизи може значно зменшити ваш річний премії.

На додаток до описаної вище пропозиції, Ви можете бути в змозі заробити знижку на страхування мотоциклів, зберігаючи ваш велосипед в гаражі, коли ви не їзда це, приєднавшись до мотоциклетного клубу, або приймаючи безпечним класом вершника – два- колеса еквівалентом захисного водіння.

Страхові компанії вірні прихильники мотоциклістів відповідно з безпечними навички їзди. Ці здорового глузду поведінка не врятує гроші безпосередньо, але вони можуть перешкодити вам бути в аварії, що дозволить значно знизити ймовірність того, щоб подати позов:

Не їздити п’яним. Більше половини всіх смертей пов’язані з мотоцикла п’яний вершник. Залишатися тверезим і залишитися в живих.

Оновлення велосипеді; оновити політику. Більшість політики мотоцикла включати, щонайменше, деякі покриття для нестандартного обладнання, але тільки якщо обладнання розписані на вашій політиці. Якщо вам поліпшити характеристики безпеки вашого велосипеда, або навіть просто купити нову шкіру, обов’язково зателефонуйте своєму страховому агентові і повідомити їм.

Видимість питань. У ДТП за участю автомобілів і мотоциклів, дуже часто водій автомобіля просто не бачить вас або вашого велосипеда. Будьте впевнені, щоб використовувати ваші фари голову, навіть у денний час, носити яскраві кольори, щоб водії можуть бачити вас, і завжди бути в курсі вашої позиції в пер.

Ваш шолом є вашим другом. Хоча це правда, що в шоломі в жарку погоду може бути вкрай незручно, справа в тому, що вони рятують життя. У дослідженні, проведеному Національної асоціації безпеки дорожнього руху показує, що в 2006 році життя 1658 мотоциклістів були врятовані, тому що вони були в шоломах, а інший 752 ще можна було врятувати, якби вони були носити їх. На додаток до шолома, інші захисні засоби, як важкі рукавички, довгі штани, й чоботи, які піднімалася вище щиколотки.
Час їзди на мотоциклі трохи ризикованим, ніж водіння автомобіля, гарантуючи ваш велосипед не повинен бути занадто дорогими. Залишатися в безпеці на дорозі може допомогти вам заощадити гроші, так само, як всі ці знижки можуть.