Як заощадити на страхування автомобіля

Кожен, хто володіє автомобіль потребує автострахування. Ця стаття дасть вам кілька порад на зниженні витрат автострахування. Ви знайдете перелік питань, щоб запитати вашого страхового агента, який може мати право на знижки. Майте на увазі, що не всі знижки можуть застосовуватися з усіма страховими компаніями у всіх штатах.

1. біля магазину

Іди в свою улюблену пошукову систему і введіть у “безкоштовне страхування автомобіля котирування онлайн”. Ви побачите довгий список страхових компаній, які ви можете навіть не знайомі. Відвідайте принаймні п’ять сайтів страхування автомобіля і шукати посилання на безкоштовні котирування. Ви буде запропоновано основну інформацію про себе, своєї історії водіння, і зробити вашого автомобіля, модель, і рік. Це займе пару хвилин, і незабаром після цього, вони будуть вам по електронній пошті не зобов’язані цитати. Запишіть їх адресу сайту, їх безкоштовний номер, і обслуговування клієнтів адреси електронної пошти.

Кожна страхова компанія попросить вас зазвичай ті ж питання, і дасть вам варіанти про те, скільки охоплення ви хочете. Знайти поточну політику, якщо у вас є, і взяти до відома охоплення Вас вже є. Завжди дають ту ж інформацію і попросити той же обхват, на кожному підприємстві, так що ви будете порівнювати яблука з яблуками. Читайте дрібний шрифт, і переконайтеся, що ніщо не виключене з цитати, як оренда автомобіля покриття, буксирування, медичні, і т.д. ..

Для цілей цитати, страхова компанія не буде просити вас ваш номер соціального страхування, але майте на увазі дійсна вартість може бути вище або нижче залежно від вашої кредитної історії. Якщо ви не впевнені, про деякі термінів або покриттям, робити нотатки, так що ви можете звернутися до страхової компанії про них безпосередньо.

Якщо у вас є принаймні п’ять котирування електронною поштою до вас, зайняти останнє два-три цитати і подивитися, якщо вони менше, ніж ви платите зараз. Швидше за все, принаймні, один з них значно нижче. На цьому етапі вам потрібно буде викликати їх безпосередньо, щоб отримати найбільш точну цитату шляхом надання додаткової особистої інформації. Для отримання додаткової знижки, ось список речей, які ви повинні запитати про.

[] $ 500 франшизи

[] $ 1000 франшиза

[] При абонентській платі, раз на півроку або щорічно

[] Більше 1 автомобіль

[] Немає аварій протягом 3 років

[] Немає рухомих порушення протягом 3 років

[] Курси підготовки водіїв

[] Оборонні курси водіння

[] Протиугінні пристрої

[] Низький річний пробіг

[] Подушки безпеки

[] Антиблокувальна система гальм

[] Денні ходові вогні

[] Студент Драйвери з гарними оцінками

[] Авто і домовласників покриття з тією ж компанією

[] Студенти коледжу далеко від дому

[] Давнім клієнтом

[] Іншими знижками

2. Збереження страхової премії на автомобілі у вас є прямий.

Якщо у вас є чітке назва для Вашого автомобіля, тобто там немає банківського кредиту на ньому, то ви можете розглянути можливість видалення зіткнення / всеосяжного охоплення. Як правило, якщо авто значення менше, ніж $ 3000, він не може мати сенс для вас, щоб заплатити за це додаткове покриття. З часом, вартість додаткової страхової премії перевищуватиме вартість автомобіля. Це досить проста математика.

Перевірте справедливу ринкову вартість вашого автомобіля або через Edmunds.com або навіть місцевій газеті. Подивіться, що інші люди намагаються отримати за той же автомобіль. Майте на увазі, пробіг вашого автомобіля, стану і віку. Чи була вона в аварії? Чи є у неї незвично високий пробіг понад 15000 миль на рік? Чи повинен він нові шини? Ви отримуєте ідею. Будьте реалістичні, тому що в тому випадку, якщо цей автомобіль в аварії і не підлягає ремонту, то навряд чи ви отримаєте повну вартість автомобіля.

3. запитати про страхових тарифів в різних областях

Ціни можуть сильно відрізнятися навіть у тому ж стані. Різні місцеві жителі мають різну частоту аварій, чисельність населення, і злочинність. Всі ці фактори і кінцеву вартість. Якщо ви переїжджаєте в інший район, запитаєте про те, що ставки для цього міста.

4. запитати про отримання інші страхові поліси разом з Вашою авто страхування

Об’єднання страхових полісів в тій же компанії часто може дати Вам додаткові знижки. Якщо у вас є будинок, запитаєте про поєднуючи домовласників страхування з вашим автострахування. Також запитаєте про інших політик, такі як життя, здоров’я, і ​​страховий бізнес. Більшість страхових компаній охоплюють широкий спектр стратегій і дасть суттєві знижки, коли ви маєте справу виключно з ними.

5. чиста кредитна історія може зменшити автомобіль премії:

Маючи хороший кредит може також знизити витрати на страхування. Багато страхових компаній будуть використовувати кредитну інформацію цінової політики автострахування. Водії з гарною кредитною і судимості водіння може бути кваліфіковано як «переважний» клієнтів з більш низьким ризиком і будете винагороджені з більш низькою націнкою.

6. низький пробіг знижки

Деякі компанії пропонують знижки для водіїв, які їздять нижче, ніж середнє число миль на рік. Якщо ви автопарк, скористатися громадським транспортом, як у метро, ​​або працювати з дому, ви, швидше за все диск кілька миль на рік, ніж середньостатистичний водій.

7. колективне страхування

Деякі страховики пропонують знижки для водіїв, які працюють на певних компаній або належать професійні асоціації та групи випускників. Дізнайтеся у свого роботодавця, груп або клубів, що ви належите до того, якщо у них є які-небудь спеціальні угоди з різними страховими компаніями.

Використовуючи всі ці поради можуть заощадити сотні доларів на рік, особливо коли у вас є кілька машин і кілька драйверів в тому ж будинку.