Як заощадити на медичне страхування

Глобальна економічна криза, очевидно, натиснувши медичному страхуванню, різко зростуть. Як ви можете йти в ногу, якщо ви точно також борються з наслідками рецесії в інших аспектах вашого життя?

Ось декілька практичних способів, як заощадити гроші на медичне страхування.

• збільшення франшиз-високі франшизи в основному означає більш низькі премії. Вам доведеться платити з власної кишені витрати з підвищеною франшизи, але вам не доведеться витрачати на користь для здоров’я, що ви дійсно не потрібно. Якщо ви можете впоратися з додатковими фінансовими ризиками,, скажімо, ще $ 500, ви можете заощадити 30% -40% і більше, крім огорожі себе від завдяки високий рахунок лікарні. Це йде те ж саме з розширення співпраці страхових сум.

Ще одна хороша річ з більш високі франшизи є те, що ви отримаєте більше свободи вибору мережі лікарень, лікарів, лабораторії та інші медичні працівники для вашого вимоги послуг. Крім того, медичні ощадні рахунки часто йдуть поряд з високою франшизи планів, що дозволяє отримати до оподаткування внески, які ростуть і можуть накопичуватися з року в рік.

• Пакет страхових послуг – зв’язування вашого телефону, кабельного та Інтернет-послуг в одній компанії або постачальника залишає вас щось для скарбнички. Це також вірно з охопленням здоров’я. Авто, Бізнес, інвалідності, стану здоров’я та довгострокового охорони здоров’я є одними з планів медичного страхування, які можуть бути в комплекті. Якщо ви знаходитесь в ситуації платити кілька видів страхування, це в ваших інтересах, щоб шукати всі доступні опції, пропоновані вашим страховиком і використовувати будь-яку можливість, щоб заощадити гроші в міру можливості.

• Виберіть рецепт кришки – Є плани медичного страхування охоплює рецепт франшизи. У його відсутність, медичного страхування парити високо. Франшиза дозволяє доступного страхування, і зустрілися, заплативши за більш доступні непатентовані рецепти регулярно використовується, в той час як більш дорогі ліки покриваються страховиком у разі потреби. Тільки кілька доларів може бути врятований через це, але кожен цент додані може зробити цілком $ 100 в часі.

• Передивіться роботодавця варіантів – ви можете бути один план медичного страхування вже багато років, і ви цілком задоволені обслуговуванням. У кожному разі, важливо, щоб переглянути ваші потреби кожного окремо року. Народження дитини, отримання деяких основних стоматологічних робіт або створення сім’ї потребує інший план в наступаючому році.

Платити більш високу премію за планом, який дозволяє вибрати лікаря не може бути більше необхідної в ситуації, що склалася вашим лікарем, лабораторії та лікарні на ваш вибір у вашій мережі вже. Вам не потрібно всі переваги покриття кожний місяць, тому вам не потрібно витрачати на це. Вам не потрібно імунізації, вагітності та пологах або ортодонтії висвітлення в наступаючому році. Там у можливість платити з власної кишені за такі послуги або перемикання на план, який не поширюється на них взагалі.

• Податкові перерв допомагає-Страхові внески та інші звичайні медичні витрати, не зменшують оподатковуваний до більше 7,5% від доходу. Співробітники компаній або самозайнятих страхувальників, однак, може не дотримуватися поріг, щоб отримати податкові пільги.

• Автоматизація платежів – Медичні страхові компанії часто пропонують знижки на страхування власників, які автоматизували процес виплати премії медичного страхування. Є два способи, щоб автоматизувати вашу компенсацію. Він може автоматично бути відкликана через розрахунковий рахунок або рахунок до кредитної або дебетової картки. Щоб заощадити ще більше або отримати додаткову знижку, платять страхові внески заздалегідь, чи буде ви робите це на рік, раз на півроку або раз на квартал.

• Будьте здорові / Зменшити ризик – отримати свою вагу, якщо надмірна вага, зменшити ризик розвитку діабету і гіпертонії. Киньте палити, щоб уникнути стоматологічні та проблеми з легенями. Гігієна порожнини рота також сприяє збереженню здорового серця. Якщо ви приймаєте ліки, не пропускати дози, щоб уникнути зниження ефективності препарату і насправді витрачати більше. І, звичайно ж, є здорову.

Багато інших речей повинно турбувати вас, за винятком оплати медичної страховки. Чому б не скористатися практичних порад економії в межах вашої досяжності. Ви впевнені, щоб отримати необхідну підтримку, коли гірше речі приходять в той час як насправді економити гроші на інші витрати.