Як заощадити на ваше авто страхування, як Джордж Буш

Copyright 2006 Девід Maillie

Ціна на газ тільки продовжує йти вгору і не має явних рельєфу в місці (ймовірно, через більш до Джорджа Буша близькі особисті зв’язки з великої нафти і на Близькому Сході, ніж все інше). Це в свою чергу веде до збільшення інфляції і вартості майже все, що ми продукт або зробити в тому числі авто або страхування автомобіля. Ось як взяти реванш на вашу користь, і заощадити гроші на страхування автомобілів, як Джордж Буш, якби він мав заплатити за його автострахування.

Ми всі бачили рекламу і розсилки для прогресивної і Geico говорить нам вийти в інтернет і порівняти авто страхові компанії і отримати цін інших компаній. Існує вагома причина для цього – це заощадить вам гроші. У більшості випадків, покупка авто страхування котирування онлайн допоможе вам заощадити великі гроші (середній інтернет-магазинів Автострахування платить на 38% менше у премії автострахування). Отримати в інтернет і магазин вашого авто страхування. Ви заощадите гроші.

Це також допомагає керувати обороні і безпечно. За даними Національного фонду автомобільних доріг та безпеки дорожнього руху, агресивні водії викликають 90% всіх аварій і платити 30 – 70% більше премій автострахування. Займати оборонну курс водіння. Багато технічні та коледжів пропонують ці курси, і вони можуть також зменшити точки на вашій ліцензії та DMV запису. Це призводить до ще однієї важливої ​​спосіб економити гроші на вашому авто страхування – отримати очки видалені з вашої ліцензії. Ви отримуєте очки за такі речі, як перевищення швидкості, не зупиняючись ні на знак зупинки, проїзд на червоне світло, а не махати Джордж Буш (жарт). Ці точки викликають негайне підвищення ставок на вашому авто страхування. Більшість держав пропонують безкоштовні або майже безкоштовні курси, які дозволять зменшити точок на ліцензії для більшості порушень (за винятком водіння в нетверезому вигляді і водіння в нетверезому вигляді – ви повинні мати потужну ім’я, як Кеннеді або Буша і тоді ви отримаєте відвезли додому).

Ще один спосіб заощадити гроші на страхування автомобілів є підвищення франшизи і брати на себе більше ризику .. Ви заощадите гроші, наприклад, переходячи від $ 250 франшизи в $ 1000 франшизи. Одне слово застереження, не кидайте незастрахованих і під охоплення застрахованих автомобілістів. Через Джорджа Буша і його м’якою політиці в минулому з нелегалами в нашій країні з Мексикою у нас тепер є більше 20 мільйонів нелегальних і незастрахованих автомобілістів в Америці.

Ще один чудовий спосіб заощадити гроші на авто страхування керувати транспортним засобом з низьким рівнем крадіжок. Це доведений факт, що авто страхові компанії встановлюють вищі внески на основі марки автомобіля і ціни моделі крадіжки. Так як Джордж Буш не зробив практично нічого, щоб зупинити цих нелегалів з Мексики у нас тепер є мільйони з них, і вони люблять викрадати машини, як деякі виявили, що простіше, ніж при купівлі, і вони люблять Honda цивільного та угод. Ми не чуємо багатьох з них інструментів навколо в Mazda або мінівена. Можливо, якби Джордж Буш викликається торговельних обмежень з Мексикою це змінить і робочі місця повернуться до Америки?

Приєднання професійних груп, таких як AAA. ААП, і т.д. … може також заощадити гроші на вашому авто страхування, як ви можете мати право на групові тарифи. Є багато інших способів також. Тепер ви знаєте, як заощадити гроші на страхування автомобілів і чому ми заробляємо менше і керівникам великих нафтових заробляють все більше і більше (Джордж Буш дбає про своїх друзів). Крім того, я не знаю, якщо це республіканська річ, але давайте подумаємо, перш ніж покласти в Буша з політичних питань на майбутнє. Якщо ви ще не мали можливість, будь ласка, дивитися Фаренгейт 9/11 і дізнатися більше про Джордж Буш і його брата у Флориді.