Як заощадити на авто страхування

Дотримуйтесь цих правил, для економії Autombile страхування:

По-перше, завжди бути правдивими з страхового агента або агентства. Ви ніколи не хоче бути спійманим на брехні, будь то на онлайн-анкету, особисто або по телефону. Вони можуть закликати до негайного анулюванню вашої політики. Скасування не сприяють також при спробі отримати авто страхування з іншими страховими компаніями. І це, звичайно, не допоможе вам заощадити на автострахування.

По-друге, застосовувати і порівнювати авто лапки. Найшвидший спосіб отримувати котирування в Інтернеті. Нанесіть на кілька страхових агентств і подивитися, як ви маєте право, а що ви можете претендувати. Завжди слід додаток з телефонного дзвінка кожному Агентство по страхуванню Ви зверталися – переконавшись, що він є правильне освітлення

Ви шукаєте і що вона охоплює вас так, як ви її потребують, щоб.

Далі, Ніколи не допускайте, щоб ваш автомобіль людині, якого немає у вашому страховому полісі. Занадто багато людей виявляються в цій ситуації і стежити за їх збільшення страхових тарифів. Занадто знайоме це коли людина, вони надали автомобіль потрапив в аварію і тоді був не готовий платити. Відповідно до контракту, це автомобіль та застрахованих водіїв, які описані в particualar автомобіля – не люди, які не підпадають під ваш страховий поліс.

По-четверте, уникнути довгих поїздок на роботу і назад. Великі відстані додати у ваші премії. Якщо можна, ближче до роботи. (Я знаю, що це легше сказати, ніж зробити).

Крім того, купіть розумно ціною автомобіля – той, який вам подобається, але в той же час практично для ваших потреб. Іншим словами, намагайтеся не купувати автомобіль, який знаходиться на “розшук” на злодіїв і тих автомобілів, які займають високі позиції в automible аварій. Завжди консультуйтеся зі своїм страховим агентом і дізнатися, як ваші ряди автомобілів.

По-шосте, щоб уникнути нещасних випадків і штрафів за перевищення швидкості. Повірте мені, це може бути зроблено. Є застрахованих водіїв, які ніколи не були в автомобільній аварії, і що ніколи не було порушення будь-який автомобіль – навіть квиток паркування або без квитка ременем безпеки. Ваше водіння запису точок може отримана із спеціальної бази даних доступні для всіх страхових агентств.

Далі, щоб уникнути заповнення занадто багато претензій. Якщо ви подавати позови, обмежити їх, якщо ви можете допомогти йому. Ніяких претензій немає, ще краще. Коли ви заповните занадто багато претензій для кожного ‘Дін’ ви отримуєте у вашому автомобілі, ви будете “мічених” – Рейтинг Високий – для страхових компаній.

Eigth, установка пристроїв безпеки автомобіля. Все або майже всі страхові компанії на користь добре, що Ви вирішили захистити свій автомобіль від викрадень.

Дев’ятий, перевірте, якщо будь-яка з організацій ви належите або працюють претендувати на групові знижки. Деякі компанії мають філії з особливою страхові компанії та учасники можуть отримувати миттєві знижки. Обговорити знижки з вашої страхової агентства з економії автомобільного страхування. Приклад: вчителі мають нижчий ризик аварії, ніж більшість інших працівників в інших сферах кар’єри і отримують роботу відповідної знижки.

Останнє, але не менш важливе, деякі страхові компанії дозволяють приймати онлайн-курс безпеки (який ви повинні платити мінімальну суму для), але ви отримаєте економію на автомобільному страхуванні outway суму кожен платить за онлайн курс безпеки.