Як заощадити на Автострахування підлітків

При пошуку авто страхування для нової підліткової водій, знаходячи покриття зазвичай не проблема – неймовірно високі страхові тарифи. Як міг автострахування підлітків в 3 рази або дорожче, ніж стандартні політики для дорослих? Це просто зрозуміти – Підлітки згруповані у вищу категорію ризику страхування у зв’язку з надмірною кількістю аварій їх приваблює щороку, що набагато вище, ніж будь-яка інша вікова група. Підлітків водіїв просто найменш досвідчені водії на дорозі, відволікаються досить легко, і їм не вистачає зрілості, щоб ефективно реагувати в багатьох небезпечних умовах.

Важливо, щоб сімейний бюджет, щоб зберегти якомога більше по страхових внесках, особливо Автострахування підлітків. Щорічних премій для цієї групи середньому за $ 3500 в США. У населені міста, і області високих темпів аварій та викрадень, ставки можуть бути ще вище.

Ось деякі корисні поради щодо зниження надмірної вартості автострахування:

1. Доцільно почати з вашої сім’ї страхового агента і отримати цитату для додавання підлітка до існуючої політики, а окремий для підлітка – це має сенс для порівняння. Найкращий варіант, повинні бути легко визначені. Як правило, це дешевше для покриття підліток в сім’ї плану. Більшість страхових компаній пропонують знижки для покриття кількох автомобілів, які можна додати до 10% і більше. Є часто знижки при страхуванні декількох рядків, а також – ще одна потенційна економія 10%.

2. Страхування для молодий водій старий автомобіль (погашені), дозволяє гнучко збільшення франшизи і, можливо, падіння зіткнення і всеосяжний охоплення, щоб заощадити гроші. Як уникнути автомобілів з ризикованими Оцінки витрат на ремонт і крадіжки може також зменшити страхові внески. Вирішуючи, який автомобіль підліток буде їздити, уникати розкішних автомобілів, автомобілів високої продуктивності, великий корисності спортивних автомобілів і невеликих легкових автомобілів пропонують невеликий захист ушкоджень. Страхування на цих транспортних засобів є більш дорогим.

3. Просити всі можливі знижки від страхової компанії. Якщо ваші транспортні засоби мають функції безпеки, такі як автоматичне блокування ремені безпеки, гальма з АБС, протиугінні пристрої, кілька подушки безпеки і т.д., більшість страховиків пропонують знижки. Якщо ваш підліткової водій є хорошим студентом з мінімальним “В” середньому, вони, ймовірно, претендувати на хорошу знижку Driver Студент – можливо, з 10% або більше. Підліток повинен також розглянути питання про прийняття курс водіння пропонуються у вашому районі. Успішне завершення Також вони отримали право на знижки з більшістю страховиків.

4. Пріоритетів і підтримка хорошого водіння запису буде утримувати ставки від збільшення і, можливо, заощадити гроші. Батьки можуть допомогти, встановивши добрий приклад водіння, і витрачати час на навчання необхідних підлітку бути хорошим водієм. Є також онлайн-ресурсів для надання допомоги в цьому процесі. Деякі великі страховики пропонують веб-програми, щоб допомогти навчити розвиваються молодих водіїв.

Дотримуючись ці стратегії, Ви допоможете створювати чудовий водій, і заощадити гроші на авто страхування вашого підлітка.