Як заощадити гроші та отримати знижку страхування автомобіля в штаті Невада

Подивимося правді в очі – вартість автомобільного страхування в Неваді висока, і це навряд чи отримаєте значно нижче, найближчим часом. Це направило багатьох водіїв Невада намагаються знайти способи, щоб заощадити гроші та отримати знижку страхування автомобіля тут в Неваді.

Якщо ви молодий водій, ще в школі, ви знаєте, як дорого ваше авто страхування може бути! Один із способів зберегти ваші премії низьким, щоб залишитися в школі і отримати хороші оцінки – більшість авто страхові компанії в Неваді пропонують деякі форми хорошу знижку студентів. Якщо ваша школа пропонує навчання водія – прийняти його. Більшість компаній також знижку на ваш премій, якщо ви успішно завершили навчальний курс затверджених водія.

Якщо ви є власником двох або більше автомобілів він зазвичай платить, щоб застрахувати всі з них через ту ж компанію. Більшість компаній пропонують так звану кілька автомобілів знижкою. Майте на увазі, що якщо у вас також є ваші інші страхові поліси – такі, як домовласника чи здоров’я, – з тією ж компанією ви повинні мати право на кілька знижок. Поєднання одного знижки на одного може врятувати вас деякі реальні гроші в довгостроковій перспективі.

Підтримка хорошого водіння запису є кращим способом зберегти ваші ставки вниз. П’яний або необережного водіння переконання буде стріляти ваші ставки захмарні. Також, якщо ви некурящий ви також можете часто отримувати перерву на страхування автомобіля.

Якщо ви тільки ведете свій автомобіль в декількох милях кожен день, і потім зловити громадський транспорт решту шляху на роботу, або якщо ви автобази на роботу, поговорити зі своїм агентом про низьким пробігом знижкою.

Якщо Ви керуєте авто старше автомобіль, який має вартість $ 1000 або менше, ви можете бути краще упускати зіткнення освітлення повністю, як ви, ймовірно, в кінцевому підсумку платити більше премій, ніж ви коли-небудь зібрати від страхової, якщо ваш автомобіль пошкоджений.

Якщо ви все ще виникають проблеми забезпечує автострахування потім розглянути питання про збільшення вашої франшизи. Чим вище франшиза – це означає, що ви платите за крило згинання і ви платите певну частину будь-який позов ваша страхова платить решта – менше преміум вашого буде.

Якщо вам 50 років і старше, ймовірно, можна отримати знижку на вашому авто страхування близько 10%, заповнивши затверджений оборонних курс водіння. Деякі оборонні курси водіння навіть пропонують в Інтернеті, а деякі курси будуть навіть переадресувати приймання безпосередньо в страхову компанію після завершення курсу, щоб ви могли отримати знижку майже миттєво.

Остання порада ходити по магазинах навколо онлайн. Ціни на страхові поліси – навіть для політиків, які майже ідентичні – може істотно відрізнятися від однієї компанії до іншої.

Ціни Автострахування є труднощі для багатьох водіїв Невада, але за рахунок структурування вашої політики, щоб включити тільки те, що підходить саме вам, і, використовуючи всі найрізноманітніші знижки до яких ви можете мати право, і уважно придивлятися до цін і порівняння ціни, ви повинні мати можливість заощадити гроші та отримати знижку страхування автомобіля прямо тут, у штаті Невада.