Як заощадити гроші та отримати знижку страхування домовласників в штаті Вірджинія

Домовласник страхування є обов’язковим для тих, хто володіє їх власному будинку. Він захищає їх від втрат, які можуть виникнути в результаті нещасних випадків, пожеж, і погода. Так як це так важливо і забезпечує стільки страховий захист домовласників, безсумнівно, є дуже дорогим. Але це можливо для Вас, щоб заощадити на страхуванні домовласників в штаті Вірджинія.

-Перший крок у пошуку страхування знижка домовласник по магазинах навколо. Ви можете спілкуватися з друзями і родичами про вид страхування у них є. Ви можете шукати жовті сторінки. Ви можете перевірити споживчі гіди, поговорити з різними страховими агентами, компаніями та консультації онлайн послуги цитатою страхування. Це дасть вам уявлення про те, який вид страхування пропонується. Ви зможете сказати, які компанії мають більш низькі ціни, ніж інші. Не тільки ви повинні розглянути ціни, а й якість пропонованих послуг.

-Франшиза суму грошей, яку ви повинні платити зі своєї кишені до збиток до вашої страхової компанії починає платити претензії. Чим вище ви піднімаєте франшиза, тим менше вам доведеться платити по вашій премії.

-Ви можете отримати хорошу знижку на страхування вашого домовласника, якщо ви купуєте його від тієї ж компанії ви страхуєте свій автомобіль с. Деякі компанії у Вірджинії буде займати до 15% премії, якщо ви купуєте два або кілька політик від них.

– Підвищення безпеки вашого будинку. Якщо ви такі речі, як система охоронної і детектор диму ви можете отримати до 5% від своєї премії. Якщо у вас є складні сигналізації пожежогасіння, пожежної та охоронної системи, яка з’єднує в поліцейську ділянку ви можете отримати до 25% від своєї премії.

-Подивіться на знижки. Є деякі багато можливостей знижкою Ви можете шукати. Ви просто повинні мати відкриті очі і зробити всі ваші дослідження.

Кращим способом ви можете заощадити на страхуванні домовласник, щоб знайти всі знижки, які ви можете мати право. Деякі страхові компанії не хочуть, щоб ви знали про це, але якщо ви робите ваші дослідження ви можете визначено знайти правильний страховка домовласника для вас.

Ключ до пошуку доступного страхування домовласників в штаті Вірджинія є пошук знижок і шукає принаймні три цитати з трьох страхових компаній ви просто можете піти с. Ось кілька способів, ви можете знайти доступне страхування домовласників:

Yyou повинні ходити по магазинах навколо. Якщо ви збираєтеся, щоб знайти що-небудь у вашому ціновому діапазоні ви повинні мати відкриті очі, і бути напоготові. Ви можете звернутися за порадою до друзів і сім’ї від типу страхування домовласників, що вони мають, якщо вони мають власні будинки. Ви також можете використовувати інтернет і заглянути в цитування послуг.

ŸIncrease Вашої франшизи. Франшиза суму грошей, яку ви повинні заплатити, до втрати сталися до вашої страхової компанії починає допомагати. Якщо ви збільшуєте свої франшиза:
$ 500 ви можете заощадити до 12 відсотків на вашу премію

$ 1000 ви можете заощадити до 24 відсотків на вашу премію

$ 2500 ви можете заощадити до 30 відсотків на вашу премію

$ 5000, і ви економите 37 відсотків на вашу премію

Якщо ви можете дозволити собі ви повинні підняти ваші франшизи.

ŸBuy вашого домовласника страхування від тієї ж компанії Ваш автомобіль застрахований. Якщо ви зробите це багато компаній у Вірджинії дасть вам хорошу знижку.

ŸWhen страхуванні будинку багато людей, як правило, застрахувати землю теж. Пам’ятайте, ваш будинок, а не ваша земля перебуває під загрозою пожеж, крадіжок і бур та інших загроз.

ŸEnhance безпеки Вашого будинку і безпека. Більш безпечний будинок вашої, тим менше ви знаходитесь в небезпеці щось відбувається з ним. Страхові компанії будуть дати вам до 5 відсотків знижки за те, ригеля замків, охоронної сигналізації і датчики диму. Якщо у вас є більш складні сигналізації, пожежної сигналізації ви отримаєте до 15 до 20 відсотків знижка від премії.

ŸStop куріння. Куріння є причиною кількох пожеж будинку. Якщо немає ніяких курців в компанії страхування житла не пропонують знижки зменшити щомісячні премії.

ŸSenior можете отримати знижки теж. Якщо вони знаходяться на пенсії вони можуть отримати до 10 відсотків знижки.

Ви можете скористатися численними знижками, що там. Ви просто повинні подивитися, вивчити різні варіанти у вас є, там ви можете знайти доступного медичного страхування в штаті Вірджинія.