Як заощадити гроші та отримати знижку страхування автомобіля в штаті Флорида

Ви повинні бути страхування автомобіля, якщо ви збираєтеся їздити на автомобілі по дорозі в жодних в штаті Флорида. Водіння без страховки несе серйозні юридичні наслідки і може призвести до вашої нездатності легко отримати дозвіл на автомобіль на ваше ім’я протягом як мінімум трьох років.

Принаймні, ви повинні купити страхування відповідальності в штаті Флорида.

Мінімальна сума страхування відповідальності, що ви повинні носити в штаті Флорида становить $ 10000 захист персональних травм (PIP) і $ 10000 Відповідальність за шкоду власності (PDL).

Багато страхових поліси налаштовані запропонувати дещо інший мінімальним покриттям. $ 10 000 тілесне ушкодження будь-якого постраждала одна людина в результаті нещасного випадку, що це ваша вина, з максимуму в $ 20000 в медичних платежів за будь-якої аварії, плюс ваші страхування відповідальності повинна, принаймні забезпечити за $ 10000 на Відповідальності за шкоду власності (або PDL). Це скорочено 10/20/10.

Страхування цивільної відповідальності не поширюється на ремонт або заміну Вашого автомобіля, а також не покриває медичні виплати для вас або хто-небудь у вашому автомобілі Якщо буде встановлено, що ви винні в аварії.

Беручи поточні медичні витрати до уваги, а також витрат на ремонт або заміну навіть помірними цінами автомобілів, охоплення державних мінімальних необхідних у Флориді може легко залишити вас до сих пір завдяки значну суму грошей, ви повинні бути залучені в аварію.

Це може бути у ваших інтересах, щоб купити більше, ніж мінімально необхідне страхування автомобіля і, на щастя, є кроки, які можна зробити, щоб заощадити гроші та отримати знижку страхування автомобіля в штаті Флорида.

Почніть з безпечного водіння і на законних підставах в усі часи. Якщо ви отримаєте квиток за перевищення швидкості або для будь-якого іншого рухомого порушення ви можете розраховувати на ваші ставки страхування автомобіля йде вгору. Якщо ви засуджені за водіння в нетверезому вигляді (DUI) або кермом у стані сп’яніння (ДВ) страхові тарифи, значно посилиться. Друга DUI або дви осуд і ви можете бути змушені знайти страхування у високих ризиків – за ціною, яка зробить вас запаморочення!

Чи є Ваш автомобіль в гараж на ніч? У цьому випадку ви маєте право на знижку на страхування.

Ви керуєте менше 500 миль кожен місяць? У цьому випадку ви можете мати право на низькі знижки Пробіг.

У вас є більше одного страхового поліса в тій же компанії? У вас також є політики домовласників, або, можливо, поліс медичного страхування в тій же компанії? У цьому випадку ви можете мати право на отримання Multi-дисконтна політика на страхування автомобіля.

Ви були застраховані в тій же компанії більше 5 років? У цьому випадку ви можете мати право на довгостроковий знижкою.

Якщо вам не виповнилося 25 і ще в школі, і ви підтримувати принаймні «Б» класу середньої, то ви повинні мати право, принаймні 5% знижку на страхування автомобіля через хорошу знижку студентів.

Якщо ви, принаймні 55 років, і ви прийняти і передати курс підвищення кваліфікації спеціальний драйвер, ви повинні мати право на принаймні 10% знижку на ваш щомісячний внесок страхування автомобілів. Не кожна страхова компанія пропонує ця знижка так що перевірити з вашим агентом, щоб побачити, якщо ви можете претендувати.

Якщо ваш автомобіль старої моделі і має дуже мало або, можливо, не залишилося Kelly Blue Book значення, то ви можете заощадити значні гроші кожен місяць, скасувавши ваші зіткнення і всеосяжного страхування, оскільки ваша компанія не окупиться на цих покриттях в будь-якому випадку.

Наскільки велика в франшизи ви можете собі дозволити? Дайте відповідь на це питання обережно, тому що чим більше франшиза ви можете дозволити собі те знизити щомісячний платіж премія буде – Однак, чим більше ваша вирахування тим більше грошей вам доведеться харчування з власної кишені повинні у вас є претензії.

Гаразд, тепер ви повинні бути озброєні достатньо інформації, щоб створити пакет страхування автомобіля, що ви можете не тільки жити з, а також собі дозволити. Тепер прийшов час для Вас, щоб вийти в інтернет і почати порівняння автомобілів страхових полісів та їх ціни.

Переконайтеся, що ви берете на себе додатковий час, необхідний для того, щоб порівняти ціни на мінімумі принаймні 3 різних веб-сайтах. Це тому, що ніхто насправді сайт порівняння не зрівняється всі компанії, видача страхування автомобіля в штаті Флорида. Якщо ви не поспішайте, щоб зробити порівняння принаймні 3 різних сайтів, то ви можете бути спокійні, знаючи, що ви і справді, економили гроші і отримали кращі страхування автомобілів зі знижкою доступні у Флориді.