Як заощадити гроші та отримати знижку страхування автомобіля в штаті Айова

Є тільки невелика жменька держав, які не вимагають установки драйверів придбати страхування автомобіля і Айові є одним з тих держав. Тим не менш, у той час як Айова, можливо, не вимагає покупки страхування автомобіля, Айова вимагає, щоб ви були в змозі довести фінансову відповідальність у разі, якщо ви потрапили в аварію.

На практиці це дуже тонка грань, і більшість жителів Айови вибрати легкий шлях і придбати страхування автомобіля хоча є кілька інших, більш болісного, методи доказу фінансової відповідальності.

Крім того, якщо фінансування автомобільних то ваш кредитор зажадає, що ви купуєте страхування автомобіля.

Так на практиці, очевидно, що більшість водіїв цікаві в пошуку способів заощадити гроші та отримати знижку страхування автомобіля тут, в Айові.

Підтримування вашої водіння запису чистої, ймовірно, найбільша річ, яку ви можете зробити, щоб зберегти ваші ставки страхування автомобіля якомога нижчою. Якщо ви отримуєте талон, безрозсудною Цитування водіння, або будь-яких рухомих порушення, то ви можете розраховувати на страхові внески, щоб почати сходження.

Якщо ви засуджені за водіння в нетверезому вигляді (DUI), або якщо вас засудять за кермом у стані сп’яніння (ДВ), то ваші ставки, значно посилиться.

Якщо у вас кілька квитків або переконань, а також кілька нещасних випадків або недавній страхових випадків, ви можете виявити, що більшість компаній просто відмовляються страхувати вас, і ви будете змушені отримати страховку від високого ризику страховика – з темпами, що буде через дахом.

Урок в тому, щоб просто їздити безпечно, відповідально і юридично в усі часи.

Якщо ви молодше 25 років, то ви вже знаєте, що ваш страхування автомобіля є дорогим. Ви можете знизити ставки кілька, залишаючись в школі і підтримки хоча б “B” середній бал. Робити це вам право на хорошу знижку студентів, які можуть заощадити близько 5% на страхову премію автомобіля.

Літні водії, ті 55 років і старше, може бути в змозі взяти курс підвищення кваліфікації спеціальних водія. Не кожна страхова компанія пропонує такий звичайно, але якщо ваша компанія робить – і ви передаєте його – Ви можете заощадити 10% або навіть більше на ваш щомісячний внесок.

Якщо ви тільки диск іноді ви повинні перевірити з вашим агентом про низьким пробігом знижкою.

Якщо Ви керуєте авто старше транспортний засіб, який має мало або не Kelly Blue Book значення, то ви, мабуть, кидати гроші на вітер, якщо ви купуєте зіткнення або каско, так як ваша страхова компанія буде тільки дати вам синій Балансова вартість для вашого автомобіля в будь-якому випадку.

Перед покупкою автомобіля вам слід поговорити з вашим агентом про вартість страхування для конкретної моделі у вас є очі на – деякі автомобільні марки і моделі набагато дорожче, щоб застрахувати ніж інші, тому ви можете заощадити значну суму щомісяця, просто вибравши належне транспортний засіб з самого початку.

Правильний вибір франшизи може також зменшити ваші щомісячні премії страхування автомобілів. Розглянемо ваші франшизи ретельно, як вам буде запропоновано сплатити франшизу з власної кишені у випадку позову, але чим вище франшиза знизити щомісячний страховий внесок.

Нарешті прийшов час для вас, щоб виходити в інтернет і знайти принаймні 3 різних сайтів, які дозволяють зробити голова до голови порівняння різних автомобілів страховими полісами від різних страхових компаній. Не просто робити порівняння на одному сайті, і думаю, що ви знайшли найкращі доступні знижки політики. Оскільки жодного сайту порівнює всі страхові компанії вам необхідно заповнити форму, принаймні 3 різних веб-сайтів, а потім порівняти усі, перш ніж ви знаєте, яка компанія надасть вам кращі політики на найглибшому ціна зі знижкою.