Як заощадити гроші та отримати знижку страхування домовласників в Нью-Гемпширі

Нью-Гемпшир закон штату не вимагає домовласника, щоб купити страховку домовласника. Однак, якщо ваш будинок в даний час фінансується – іншими словами, якщо ви платите іпотеку кожен місяць – то ваш іпотечний утримувач наполягатиме, що ви купуєте страховку домовласника.

Майте на увазі, однак, що ви не зобов’язані придбати страховку домовласника від будь специфічної компанії, і ви не зобов’язані купувати Вашу страхову компанію від будь-якої власності або рекомендовані вашим заставодержателя.

Тим не менш, будь то ваш будинок фінансується чи ні, більшість домовласників вибирають, щоб забезпечити те, що для більшості, на сьогоднішній день їх найбільша інвестиція життя і одна з їхніх головних активів. Таке страхування тільки робить хороший фінансовий сенс.

Навіть якщо покупка страховка домовласника має хороший економічний сенс, воно також робить великий економічний сенс, щоб заощадити гроші та отримати знижку страхування домовласників. Так що деякі з кроків, які можна зробити, щоб зменшити ваші щомісячні премії зі страхування вашого домовласника?

По-перше, переконайтеся, що всі ваші основні стратегії написані тієї ж компанії. Страхування на випадок вашого домовласника, ваше авто страхування, медичне страхування та всі написані одним і тим же компанія повинна дає Вам право на кілька знижок.

Не економте, коли справа доходить до розміру вашої політики. Ваша політика повинна бути досить великою, щоб покрити всю вартість відновлення Вашого будинку від фундаменту до в сьогоднішніх доларах. Проконсультуйтеся з місцевим підрядником або досвідченого агента з нерухомості, щоб визначити, що відновна вартість для вашого будинку повинні бути. Не треба, однак, страхування на вартість землі, на якій розташований ваш будинок.

Пожежі та крадіжки є два найбільших проблем, коли компанія пише політики домовласника, так що це має сенс тільки, що скорочення цих двох ризиків дозволило б також скоротити щомісячні цінник на страхування.

Очистити кисті, бур’яни і сміття назад принаймні, в десяти футах від усіх структур на вашу власність.

Встановіть чутливих до руху зовнішнього освітлення. Обрізати кущі подалі від вікон і дверей, де грабіжники, як сховатися від сторонніх очей.

Переконайтеся, що кожна зовнішня двері має робочий засув і переконайтеся, що всі вікна, навіть ті, на верхніх поверхах, мають робочу замок.

Придбання та встановлення заданої кількості диму та пожежних сповіщувачів для Вашого будинку і його макет. Переконайтеся, що всі детектори встановлені нові батареї, і всі вони працюють належним чином. Батареї повинні бути змінені два рази на рік. Багато людей змінюють свої диму і батареї пожежної сигналізації в той же день, що вони встановлюють свої годинники вперед або назад під час двічі на рік зміни часу.

Купити вогнегасник відповідного розміру і правильний тип для вашої кухні.

Вірте чи ні, навіть ваш кредитний рейтинг може вплинути на вартість страхування вашого домовласника, так що якщо є все, що ви можете зробити, щоб поліпшити свій кредитний рахунок, зараз саме час це зробити.

Після того як ви взяли на себе всі деталі, які можуть вплинути на вартість вашого страхового прийшов час для вас, щоб вийти в інтернет і знайти двох або трьох сайтів, які дозволять вам порівняти різні політики і їх ціни від різних страховиків. Заповніть форму на більш ніж одному сайті так що ви можете бути впевнені, що ви бачите порівняння серед всіх домовласників страхових компаній, що працюють в Нью-Гемпширі.

Порівняння політика і ціни на декількох сайтах вимагає додаткового часу та зусиль, – але в довгостроковій перспективі часу ви проводите будете щедро винагороджені з економією ви побачите кожен місяць.