Як заощадити гроші та отримати знижку страхування життя в штаті Невада

Більшість людей не люблять, щоб навіть думати про страхування життя, а тим більше платити щомісячні внески. Але як відповідальні дорослі, які піклуються глибоко для наших близьких, ми знаємо, що страхування життя є те, що ми повинні мати, якщо ми збираємося розлучатися з родиною та близькими, матеріально забезпечений якщо щось трапиться з нами.

Перш ніж ми поговоримо про те, як заощадити гроші і отримати знижку страхування життя тут, в Неваді, ми повинні розуміти, що два основних типи страхування життя. При покупці страхування життя ви в принципі є вибір між життям і термін життя.

Термін страхування життя є страхування життя, яке триває протягом певної кількості років. За ці роки премія, яку ви погодилися заплатити залишається постійним – але як тільки термін закінчується вашої політики, так робить ваш страхового покриття. Якщо ви хочете, щоб вивезти термін політика для іншого набору років, ви повинні будете заплатити новий (і вище) премії, залежно від поточного віку.

Страхування життя в цілому, з іншого боку, триває все життя. Незалежно від премії, по суті, в той час ви купуєте політики є премія, яку ви платите кожен місяць, поки не помреш.

У той час як премія за страхування на випадок смерті вище – спочатку – чим премія за термін страхування життя, в довгостроковій перспективі ви можете заощадити більше на страхування на випадок смерті, особливо, як ви стаєте старше і може мати більш важкий час платити по все зростаючій темпи довгострокова політика.

Інша річ, щоб шукати знижки залежно від розміру вашої політики. Чим більше політики, тим більше знижка щомісячна премія. При порівнянні компаній, а також порівнювати ціни на різні страхові поліси розміру. У багатьох випадках різниця в щомісячної премії між $ 750000 і політиці $ 1,000,000 політика всього за кілька доларів.

Який поліс страхування життя ви вибираєте Є кілька речей, які ви можете зробити для того, щоб знизити вартість вашої премії і заощадити чималі гроші в довгостроковій перспективі.

По-перше, якщо ви курите – зупинитися. Курці платити величезні штрафи за свої схильності. Куріння займає роки від свого життя і сприяє кілька захворювань дихальних шляхів – і це призводить до зростання витрат на страхування життя.

Якщо у вас є небезпечна робота, спробуйте змінити кар’єру. Швидше за все, ви повинні бути серйозно поранений або убитий у вашій професії, тим більше ви збираєтеся платити за страхування життя.

Якщо ви їдете спортивний автомобіль або інший автомобіль м’язи, розглянути питання про продаж його. Знову ж таки, все, що ставить ваше життя більшому ризику, ніж нормальна людина під’їде вартість вашого страхування життя.

Крім того, отримати страховий молодим. Кожен рік, який проходить, кожен день народження ви святкуєте під’їжджає щомісячна вартість вашої премії.

Остання порада для економії грошей і отримати знижку страхування життя, щоб вийти в інтернет і порівняти політику і цін серед різних компаній. Після того як ви заповните форму на сайті, все це займає клацанням миші, і ви можете порівняти ціни на строк до п’яти або шести різних компаніях.

Пам’ятайте, що кожен долар, який ви заощадити на щомісячних премій становить в реальних грошах протягом усього життя – так його і проведеш час, щоб порівняти сьогодні і заощаджуйте до кінця вашого життя.