Як заощадити гроші та отримати знижку страхування автомобіля в штаті Кентуккі

Як і у випадку практично будь-який інший країни, автомобілісти в Кентуккі, за законом зобов’язані мати автомобільного страхування. Мінімально необхідний страховий суми в Кентуккі $ 25000 за тілесні ушкодження відповідальності для кожної людини в результаті нещасного випадку, $ 50 000 за нанесення тілесних ушкоджень для всіх людей постраждали в аварії, а також $ 10 000 за матеріальний збиток у випадку аварії. Хоча ви можете зареєструвати транспортний засіб у змозі з цим мінімальне покриття, вона зазвичай не достатньо, щоб адекватно захистити вас у разі серйозної аварії має місце.

Якщо ви стурбовані тим, що більш широкою політики автомобільного страхування було б занадто дорого, це не завжди так. Є способи, щоб заощадити гроші та отримати знижку страхування автомобіля в штаті Кентуккі. Один з найпростіших способів є, щоб купити його через ту ж компанію ви вже купили інші страхові поліси від.

Багато компаній в Кентуккі пропонуємо широкий спектр продуктів, включаючи автомобіль, життя, здоров’я і страховка домовласника. Якщо у вас вже є страховий поліс домовласника на місці, зв’язатися з агентом який використовується для цього і попросіть його або її за квоту на політику. Ви можете мати право на знижку до 15% на премії і страхових вашого домовласника, тарифи можуть падає занадто.

Ви також можете заощадити гроші на страхування, приймаючи більш високу франшизу. Франшиза рівня зазвичай встановлюється низькою, і в результаті більш високі страхові внески. Якщо ви просите цитату на політику, засновану на франшизу в розмірі $ 500 – $ 1000, на відміну від стандартного рівня $ 250 багато компаній зазвичай використовують, ви побачите, зниження ставки в преміальному. Це відмінний підхід економії грошей для тих, хто з ресурсами, щоб оплатити франшизу, якщо вони коли-небудь знадобиться, щоб пред’явити претензії.

У штаті Кентуккі, якщо ви не платите ваш автомобіль страхової премії в термін, ви можете очікувати, що ваша політика бути скасований у той день. Там немає пільгового періоду в такому стані, що робить його ще більш важливим для водіїв там, щоб знайти доступного страхування. Ви ж не хочете, щоб знайти себе без страховки в будь-який момент.

Одним з факторів, що страхові компанії в Кентуккі використовувати, щоб визначати політику ставок кредитних рахунків. Ви, можливо, був під враженням, що низький рахунок кредиту було б важко забезпечити іпотеку або невеликий кредит, але він може реально вплинути на ваш страхові тарифи теж. Це робить його ще більш очевидно, чому це так важливо звернути всіх і кожного з ваших боргів у встановлені терміни. Ви ж не хочете відмовитися від доступними цінами тільки тому, що ви були з ледачим оплати рахунки або два. Зробити точки підтримують тісні відстежувати рахунки і платити їм до встановленої дати.

Якщо у вас є молодий водій в будинку Є способи, ви можете допомогти приборкати їх високої вартості страхування. Більшість страхових компаній переглянути молодих водіїв як дуже високий ризик, тому що вони не мають необхідного досвіду, необхідного, щоб бути сумлінним водієм. Спосіб зробити ставок підлітка є більш доступним для зарахування їх у навчальний курс водія. Ці курси покликані допомогти доручити хлопчика на шляхах дорозі. Компанії винагороджують відвідуваності в ці програми з більш низькими ставками страхування.

Деякі компанії Кентуккі страхування автомобіля також нагородити підлітків і молодих дорослих, які добре вчаться в школі. Знижка на отримання та підтримання високого середнього балу також пропонуються студентам, які беруть їх дослідження всерйоз. Батьки повинні дізнатися про це знижку, коли вони дивляться на котирування для сім’ї.