Як заощадити гроші та отримати знижку страхування домовласників в штаті Айова

Якщо ваш будинок не фінансується ви не зобов’язані придбати страховку домовласника в Айові. Тим не менше, більшість домовласників, які мають власні будинки вільно і ясно раніше вважають за краще купувати страховку домовласника, з тієї простої причини, що зробити це просто має хороший економічний сенс.

Зрештою, для більшості людей їх будинок представляє їх найбільших інвестиційних та їх головна цінність. Звичайно, вони хочуть захистити його.

Тим не менш, ваш будинок не обов’язково одержувати більш високий рівень захисту, якщо ви за-платити за страховку домовласника. Якщо ви можете заощадити гроші та отримати знижку страхування домовласників і ще отримати покриття ви хочете, то ви б нерозумно не шукати кращу пропозицію.

Почнемо з спостереження, що навіть якщо ваш будинок в даний час фінансується у вас є вибір, яку страхову компанію і яку політику ви хочете придбати. Іншими словами, ви не повинні йти з будь страховою компанією рекомендовано вашим кредитором.

Перед тим, як перейти в Інтернеті і почати порівняння політики домовласників і їх ціни, які ви повинні мати певне уявлення про види речей, які можуть допомогти вам заощадити гроші на політику. І майте на увазі, багато з рад в цій статті, може допомогти зменшити страхові ваш щомісячний домовласника платежів незалежно від того, як довго ви були платити на політику – скажіть вашому агенту все, що ви зробили, які можуть знизити вартість і ваша премія може бути відгуки та опускається.

Почнемо поза вашого будинку, переконавшись, що всі бур’яни і кисті були очищені принаймні, в десяти футах від будь-якої структури на вашу власність. Це знизить ризик виникнення пожежі.

Установка чутливих до руху прожекторного освітлення може значно знизити ризик злому і так повинно допомогти зберегти ваш щомісячний внесок в страху. Крім того, всі обрізки кущі подалі від вікон відлякує грабіжників, а і може надати позитивний вплив на щомісячну вартість страхування.

Кожна зовнішня двері знадобився робочий ригель і кожне вікно, незалежно від того, на якому поверсі він включений, необхідні працююча замок. Установка засуви і замки повинні також знизити вартість страховки домовласника.

І будьте обережні з вашого кредитного рейтингу. Багато людей не знають, що їх кредитний рейтинг також впливає, скільки вони платять за багато видів страхування, включаючи страхування домовласників. Чим вище ваш рахунок кредиту зниження страхових ваш щомісячний рахунок домовласників.

У вашому будинку бути впевнені, що у вас встановлений рекомендована кількість детекторів вогню і диму і переконайтеся, що у них є свіжі батарейки двічі на рік.

Якщо ви можете дозволити собі системи захисту будинку, яка контролюється за межі дільниці 24/7 і яка повідомляє пожеж та крадіжок безпосередньо до відповідних органів ви можете заощадити в середньому від 20% до цілих 30% на страхування вашого домовласника. Поговоріть зі своїм агентом, перш ніж платити, щоб мати система.

Об’єднання страхових вашого домовласника з іншими страхування, такі як авто чи здоров’я, з тією ж страхової компанії часто може заробити вам кілька знижок.

Якщо ви оновлюєте проводки або водопровідної системи бути впевненим, щоб ваш агент знаю, так як ці типи оновлень часто зниження страхових вашого домовласника витрати.

Не паліть. Некурящі отримати набагато кращу пропозицію на страховку домовласника. Якщо ви курили під час ви придбали політики, але з тих пір вийти ви повинні повідомити цей факт вашим агентом – ймовірно ви могли бачити істотне скорочення ваш щомісячний внесок.

Купуйте вогнегасник, розроблений спеціально для кухні та змонтувати його, де вона легко доступна. І обов’язково, щоб ваш агент знає про це.

Розмір страхової домовласника вам потрібно залежить від вартості відновлення Вашого будинку від фундаменту до в сьогоднішніх доларах плюс вартість заміни вмісту вашого будинку. Не робіть помилку, страхування на вартість землі, що ваш будинок знаходиться на.

О.К. Тепер Ви озброєні і небезпечні і повинні бути в змозі зробити порівняння між страхові поліси домовласників, як профі. Там практично немає обмежень на кількість сайтів, які дозволять вам зробити порівняння, але не вірю, що вам потрібно тільки зробити порівняння тільки на одному сайті.

Сайт не порівнює всі різних страхових компаній та їх ціни. Якщо ви хочете кращий шанс знайти найкраща політика і збереження всього грошей при отриманні страхового знижка домовласників в штаті Айова, то вам необхідно, щоб зайняти час, щоб зробити ваше порівняння, принаймні 3 різних веб-сайтах.