Як заощадити гроші на страхування здоров’я

Кожен хоче хорошу медичну страховку, але ви також хочете, щоб заощадити гроші. Виділяючи медичного страхування для вас або вашої родини може здатися досить важко іноді. Ви хочете просто достатнє освітлення, але ви не хочете витрачати купу грошей на цьому. Кращі можливості завжди, здається, дорожче. Ви берете на себе ризик, і, можливо, стати під-застрахованої коли мова йде про медичне страхування для того, щоб заощадити гроші?

Там можуть бути більш прості способи, щоб заощадити гроші вище і поза всього економлячи на витрати. Якщо ви плануєте в довгостроковій перспективі, ви повинні бути в змозі обчислити, скільки медичного страхування вам потрібно, і план будь-яких надзвичайних ситуацій, а також. Американці насправді не багато тягнути, коли справа доходить до ціни медичного страхування, або, принаймні, поки що. Є кілька способів, щоб заощадити гроші на медичне страхування, не економлячи.

розуміти різні види медичного страхування

Є декілька різних типів медичних страхових полісів, і вони розроблені, щоб відповідати вашим потребам, а також вашого бюджету. Що так багато планів, наявних, це може призвести до плутанини. Якщо ви шукаєте найдешевший тільки щомісячні премії, Ви не могли б отримати право медичного страхування для вас.

Наприклад, найдешевший преміум Місячна ставка зазвичай має найвищі франшизи. Франшизи є те, що ви платите до вашої медичні рахунки. Чим вище франшиза, тим менше ви будете платити кожен місяць по відношенню до медичного страхування. Тим не менш, ви також говорите медичної страхової компанії ви будете платити на $ 10 000 – $ 15 000, чи скільки франшиза, перед медичного страхування буде платити ні копійки.

Так що, якщо щось трапиться з вами, ви могли б виплатити багато грошей, щоб медичні рахунки і ніколи не бачити нічого натомість від страхової, якщо рахунки не перевищує франшизу на цей рік. Це дуже багато грошей, щоб витратити протягом року. Тим не менше, існують різні плани доступні в залежності від вашого бюджету. Розуміння того, що відбувається з кожним з них має важливе значення.

скоротити пакети медичного страхування, які не відносяться до вашої ситуації

Є багато типів здорових страхування, і є певні пакети, які ви, можливо, не потрібно. Якщо ви пара в кінці 50-х, ви, ймовірно, не потрібно материнства пакета у вашому страховому полісі. Дивіться, щоб вам зрозуміти ваші власні основні потреби.

Чи не вирізали так багато, що у вас є залишилось нічого, крім самих основ. Нехай ваша страхова платити за два рази на рік (або більше) спільну відвідувань лікаря. Там можуть бути й інші додаткові переваги, як і нижня ціни відпускається за рецептом або альтернативні користі для здоров’я.

отримати хтось з вашої команди

Якщо ви не впевнені, варіанти і премій, вам не доведеться пройти через процес поодинці. Важливо точно знати, що ви підписуєте вгору для і, щоб хтось ще навколо, щоб поставити вас в потрібному ракурсі. Якщо ви заплутаєтеся відгуки всіх доступних пакетів, це може бути час, щоб поговорити з брокером медичного страхування.

Брокер медичного страхування може допоможе вказати на все, що ви не могли б зрозуміти про різних політик. Він або вона може збирати інформацію від додаткових компаній і поділитися з вами різні наявні плани. Так як ви отримуєте об’єктивну думку, ви побачите, що набагато легше зробити план, який підходить саме вам.

Брокер медичного страхування може пройти кілька ключових моментів з вами, щоб визначити які медичного страхування вам дійсно потрібно. Таким чином, ви, ймовірно, заощадити гроші, або отримуєте більше за ваші гроші. Це добре, щоб хтось на вашому боці, даючи поради.

підписатися на компанії або групи плани

Ви можете отримати значні знижки на медичне страхування, якщо ви проходите план вашої компанії. Якщо Ви займаєтеся індивідуальною трудовою діяльністю, є певні групи, які дозволяють підписати з ними під їх плани страхування. ААП та інших груп також є плани страхування.

Групи отримують більш високу норму заощаджень у галузі медичного страхування. Ви не могли б отримати якомога більше варіантів, як ви б спробувати отримати його самостійно або через брокера медичного страхування. Ви можете, однак, у кінцевому підсумку заощаджує багато грошей на великий план медичного страхування.

отримати здорову

Це не один з найпростіших способів заощадити гроші на страхування здоров’я, хоча деякі люди знаходять це найкорисніший. Це правда, що здоровим людям заощадити тисячі доларів на медичне страхування з кожним роком. Саме тому одним з найбільш поширених питань, які задають здоров’я через страхових агентів, скільки ви вагу або, якщо ви курите.

Так що якщо у Вас надмірна вага або диму, тепер може бути час, щоб розглянути питання про зміну ваших звичках. Якщо ніколи не було причин для цього раніше, розглянути більш дешеві тарифи медичного страхування. Ви заощадите гроші, якщо ви кинули палити і скинути вагу.

пам’ятаю переглянути дрібниці

Виглядати на звітності за медичною і повідомляти про будь-які помилки ви говорите. Вони кажуть, що понад 90% медичних записів і звітності містять помилки. Ви могли б платити за послуги або предмети ви ніколи не отримували або необхідності.

Також не забудьте отримати ваші медичні записи скопійовані і збережені на рік. Це допоможе в довгостроковій перспективі, якщо вам це зробити з кожним роком. Ваша медична страхова компанія може зажадати цю паперову роботу, за ваш рахунок.

Якщо ви витрачаєте більше, в найближчій аптеці, особливо якщо вам доведеться їхати далеко, щоб дістатися до нього, розглянути можливість одержання припису доставлені до вас. Інтернет-аптеки коштувати набагато менше, і часто можна купити ваші рецепти в обсязі, економлячи ще більше. Багато страхових компаній мають спеціальні знижки та пільги при купівлі від деяких роздрібних торговців.

З більш уважно на те, що ви можете дозволити собі платити за медичне страхування, говорити з професійної, і розуміння того, як ви можете поліпшити свою ситуацію, ви могли б заощадити сотні доларів на план медичного страхування з кожним роком. Ви також можете отримати свої гроші варто, використовуючи переваги вашого плану. Коли ви берете час, щоб зробити це правильно, вам не доведеться турбуватися, коли надзвичайний спливає пізніше.