Як заощадити гроші на страхування домовласників

Якщо ви, як багато домовласників, ви, ймовірно, витратив неабияку кількість часу, порівнюючи кредиторів, щоб отримати кращі відсоткові ставки по іпотеці. Але ви присвячений так багато часу у вашій страхової домовласників? Вартість страхування домовласників може варіюватися від сотні доларів, залежно від типу політики ви купуєте і де ви купуєте його. І тому, що кожна копійка на рахунку, ось кілька порад, які допоможуть вам заощадити гроші на страхування домовласників.
Придивіться до цін
Отримати ряд цитат з декількох страхових компаній (ви можете знайти в телефонній книзі, перевірте в інтернеті, або попросити друзів і сім’ї). Але не вважаю, тільки ціна. Страховик ви обираєте, повинна також пропонують відмінний сервіс і мають хорошу репутацію для врегулювання претензій. Запитайте страховика, як вона обробляє процес претензій. Як тільки ви звузили поле, перевірте страховими компаніями рейтингів фінансової (видається установами, як і стандартні Погано і AM Best), яка може бути отримана в місцевій бібліотеці або он-лайн.

Купити ваша страхова дому та авто страхування з того ж страховика
Деякі компанії дасть вам знижку в розмірі від 5 до 15 відсотків від вашого загального премії, якщо ви купуєте два або кілька політик від них.
Уникайте затоплення
Згідно зі статистичними даними Національної програми страхування від повеней, середня вартість страхування від повені становить від $ 593 і $ 2700 на рік, залежно від типу розміщення (наприклад, одна сім’я, нежитлове), сума страхового покриття, та місцезнаходження майна.
Забезпечити для потрібної кількості
Не вмикайте вартість вашої землі у прийнятті рішення, скільки домовласників страхування, щоб купити. Причина в тому, що земля під вашим будинком не схильний крадіжки, пожежі або інших небезпек, які поширюється на політику домовласників, і пошкодження на нього не поширюється. Майте на увазі, що розташування дуже часто є ключовим чинником на ринку вашого будинку значення, яке може бути значно вище, ніж його заміна (відновлення) вартості. Ви страхуванні на користь останнього.
Поліпшення безпеки вашого будинку
Більшість страхових компаній пропонують знижку близько 5 відсотків, якщо у вас є детектор диму, сигналізація, або засув замку. Крім того, деякі компанії можуть зменшити свої премії на цілих 15 до 20 відсотків при установці системи пожежогасіння та охоронної сигналізації, яка дзвонить в поліцейську ділянку. Однак ці системи є дорогими. Перед установкою їх, проконсультуйтеся з вашим страховиком, щоб дізнатися точно, що потрібно, щоб претендувати на знижку.
Не паліть
Якщо ваша сім’я є вільною від тютюнового диму, ваш страховик може знизити ваші премії через зниження ризику пожеж в будинку.
Запитайте для літніх людей знижку
Якщо ви принаймні 55 років і пенсіонери, ви можете претендувати на знижку до 10 відсотків на деякі страхові компанії, ідея в тому, що ви у себе вдома частіше, і, отже, мати більше часу для підтримки вашого будинку.
Запитайте про групу покриття
Група охоплення через бізнес або асоціації випускників можуть перевести на знижку на страхування домовласників.
Залишся зі страховиком
Лояльність може окупитися. Деякі страхові компанії знизить ваші премії на 5 відсотків, якщо ви тримаєте покриття з ними протягом трьох-п’яти років, або 10 відсотків, якщо ви тримаєте ваше покриття протягом шести і більше років.
Подивіться на приватне страхування першого
Вартість приватного страхування часто дорівнює або менше, ніж у спонсорованих урядом страхування як справедливий доступ до страхування Вимоги (FAIR) плани, особливо якщо ви живете в районах підвищеного ризику (наприклад, страждає від морських штормів, пожеж, або злочину).