Як заощадити гроші на страхування будинку

Страхування не може бути найбільш цікаво, що потрібно думати, але це, звичайно, не може знехтувати. Існує занадто багато ризиків. Людина повинна підійти до цього питання надання страхових їхнього будинку добре інформовані і з твердим наміром зробити це правильно. У цьому процесі людина може насолоджуватися не тільки деякий спокій у випадку, якщо щось погане відбувається, але також може заводитися економити гроші на цьому шляху.

Одна з кращих речей, які ви можете зробити, це бути впевненим і отримати принаймні три цитати страхування від різних страхових компаній. Не просто йти з тією, що ваші друзі або родина використовує, або той, який був помітним комерційного телебачення, або навіть той, який ви завжди використовували. Багато людей вельми здивований свої заощадження, коли вони приймають час, щоб отримати ці цитати.

Один з кращих кроків, які ви можете зробити, це встановити систему охоронної сигналізації в вашому домі. Дійсно. Причиною цього є те, що статистично кажучи, ви набагато рідше страждають злому якщо така система знаходиться в місці. Це не тільки запобігти фізичні втрати та шкоду собі, але вона також запобігає емоційну / психологічні наслідки (втрата душевного спокою) з вторгнення в будинок.

Те, що багато домовласників не розуміють, що система безпеки дійсно може в кінцевому підсумку заощаджує їм гроші. Оскільки існує зниженням ймовірності перерви, коли сигналізація встановлена, страхові компанії пропонують знижки для будинків з відбіркових системи. Ці знижки можуть насправді в кінцевому підсумку платити за системою, а також забезпечують постійне заощаджень.

Іншим способом реалізовано кілька економія на страхуванні вашого будинку, взявши на додатковий ризик. Це досягається шляхом коригування вашої франшизи. Франшизи на страховку домовласника є безліч сума, яку ви платите багато (щорічно), перш ніж компанія починає платити за позовом. Чим менше сума, яку ви повинні заплатити (тобто, тим менше франшиза), тим більше ваші ставки страхової премії буде. Чим вище франшиза, тим нижче ваші ставки страхових внесків.

Ключову роль у цьому має бути впевнений, що у вас достатньо грошей, відведених для покриття Вашої франшизи. З плином часу, і ви можете встановити більше грошей в бік, то ви можете почати підняти виведеним і знизити ставки страхових внесків. Дуже добре.

Дуже важливе рішення, ви повинні зробити щодо страхування Вашого будинку є вид покриття ви будете мати. Можливі два варіанти значення грошового забезпечення та охоплення відновної вартості. У чому різниця в цих двох? З одного боку, охоплення грошової вартості дешевше. Перш ніж поспішати, щоб ваше рішення, хоча, ви повинні знати, чому це дешевше. Охоплення вартість Грошові кошти тільки забезпечує грошима до поточна грошова вартість вашого майна на момент втрати. Це може бути дешевше зараз, але коштувати вам пізніше.

Скажіть ваш телевізор 7 років, і отримує обсмажені блискавкою. 7 річний телевізора нічого не варто, так що ви не будете отримувати багато для нього з грошовим покриттям значення. Але з заміною покриття значення, ви отримаєте суму, яку він буде коштувати, щоб замінити старий набір з новим зіставний набір.