Як заощадити гроші на довгостроковий догляд страхової премії

Довгострокове страхування по догляду має репутацію за те, що дорого, особливо для людей, які чекали, поки вони не були в їх 60, або 70 AOS, AOS розслідувати охоплення. Але є способи, щоб знизити розмір премії не жертвуючи значні переваги. Період ліквідації є найбільш практичним способом заощадити гроші на премії. Наприклад, період ліквідації в діапазоні від 100 днів, можуть заощадити значну суму премії доларів за нижчу період ліквідації.

Також відомий як франшиза, період ліквідації схожа на франшизи з іншими видами страхування, таких, як ваш автомобіль або домовласник, AOS страхування. Проте, замість того, визначається як сума в доларах, ліквідація період із страховими LTC визначається в днях між часом починають мати потребу в догляді і час політика починає виплачувати допомогу. Наприклад, якщо вам потрібні послуги довгострокового догляду, і ви купили охоплення 100-денний період ліквідації, на 101-й день вашої потреби у догляді, ваш період ліквідації були б задоволені і політики почнуть платити на користь суму.

Чим більше днів, що ви готові платити за ваше лікування зі своєї кишені, перш ніж ваша політика починає виплати допомог, тим нижче премія Ваша оцінка. Ви можете вибрати різні періоди ліквідації, починаючи від нульового дня період ліквідації, Äîwhich б платити допомогу з першого дня вам потрібно довгострокові послуги з догляду, AITO ліквідації періодів досягає 730 днів або довше. Існують різні методи розрахунку, як період ліквідації виконано. Деякі страхові компанії використовують метод календарний день, в результаті чого ваші ліквідації період починається в день, коли ви починаєте потребують турботи і кожен день на рахунку, навіть якщо ви не отримуєте піклуватися кожний наступний день після цього. Інші компанії використовують, Äúdays обслуговування, AU метод, при якому день період ліквідації повинні бути в день, що було насправді догляд отримав. Але в загальну картину дизайну LTC страховий поліс, метод, який використовується, щоб задовольнити період ліквідації є неповнолітнім розгляду.

При визначенні період ліквідації найбільш відповідний для вашої ситуації, і як це призводить до марнотратний доларів, розглянемо два важливих моменти:

1. Ваш ризик філософії терпимості і чи дійсно ви вірите в спільному страхуванні малого чи велика кількість ваших потенційних довгострокових витрат на лікування.
2. Середня вартість лікування у вашому регіоні. Використовуйте цей показник розрахувати свій марнотратний доларом ризиків на різні терміни ліквідації шляхом множення період ліквідації на середню вартість лікування в день у вашому районі.

Правда довгострокового догляду, які потребують допомоги на термін понад 100 днів. Короткострокові догляд, догляд необхідні для менш ніж за 100 днів, як правило, можуть бути оплачені без значних труднощів для людини, що одержує догляду або їхні родини. У деяких випадках, у відсотках від короткострокового догляду може бути сплачена за вашим медичного страхування або Medicare. З цих причин, завжди сконцентрувати свої премії доларів на істинний довгостроковий догляд. Це означає вибір усунення протягом щонайменше 100 днів. Деякі люди вважають, LTC страхування як високо катастрофічного виду страхування, а також вибрати ліквідації періоди набагато вище, ніж за 100 днів, Äîsometimes до 730 днів і більше. Ми попереджаємо, однак, що ця стратегія може привести до несподіваних проблем: якщо політика, AOS вигоди не можуть бути доступні лише через кілька місяців або років після потреби у догляді, страхувальник та їх сімей може виникнути спокуса відкласти якості догляду, що могли б бути отримані раніше .