Як забезпечити свою сім’ю зі спокійною душею

Як довго ви і ваша сім’я обійтися без вашого доходу? На місяць? Може бути, три? Що б сталося, якби ви були не в змозі працювати протягом року або більше? Той простий факт, що більшість з нас не мають грошових резервів, щоб витримати несподівані втрати доходу в разі серйозної травми або хвороби заважає нам працювати. І крім того, ви не хочете, щоб вичерпати гроші, які ви збирали для виходу на пенсію або освіту дітей тільки, щоб тримати банк від звернення стягнення на ваш будинок.

Думаю, що ви не потрібно страхування на випадок інвалідності? Ви здорові і у вас немає роботи в ризикованих занять, чи не так? Так що шанс все може статися? Згідно з опитуванням Gallup, більшість людей оцінити у них є тільки 16-відсотковий шанс стати інвалідами у працездатному віці. Але статистика показує, що 35-річний чоловік має 50-відсотковий шанс накликати інвалідності протягом 90 днів і більше, не доживши до 65 років.

Ви не можете передбачити, коли вам потрібно страхування по інвалідності і чому. Але врахуйте, що назад розлади є найбільш часто згадуваних умови, які викликають обмеження робочого, а потім хвороба серця і артриту.

«Інвалідність страхування захищає фінансову безпеку вашої родини. Крім того, вигоди можуть бути оплачені безпосередньо до вас – ви можете отримати переваги чек на ваше ім’я, який потім можна використовувати для оплати витрат на проживання “, говорить Бред Бюхлер, перший віце-президент і актуарія в в Омасі. Він зазначив, що майже 50 відсотків усіх житлових викупу іпотечних викликані інвалідності.

Навіть якщо у вас є довгострокове страхування на випадок інвалідності через вашого роботодавця, ви можете розглянути окремі політики, а також. Група довгострокове страхування на випадок інвалідності переваги, пропоновані через роботодавців зазвичай гарантуємо заміну від 50 до 60 відсотків від Вашої заробітної плати і починаються, коли відпустка по хвороби і короткострокової непрацездатності зупинитися. Це не може бути достатньо, щоб задовольнити ваші потреби в разі інвалідності. Також майте на увазі, що вигоди від роботодавця оплачуваної план як правило, оподатковується, в той час як окремі політики виплати допомог безкоштовно податку на прибуток. Нарешті, окремі покриттів є портативними і не припиняється автоматично, якщо ви міняєте місце роботи, на відміну від групи покриттів отримані через свого роботодавця.

Щоб визначити, якщо окремі політики щодо інвалідів є правильним для вас, з’ясувати, якщо загальна вигода від вашої групової політики буде достатньо, щоб підтримати вас і вашої родини. Типові витрати для більшості сімей включають продукти, виплати по кредиту або оренду, комунальні послуги, автомобільні платежі та одягу. Складіть список ваших витрат, а потім задайте собі наступні питання:

* Чи потрібно страхування на випадок інвалідності через мого роботодавця? Якщо це так, переваги достатнім, щоб дозволити мені зберегти мій рівень життя, якщо я стану інвалідом?

* Якщо мої поточні вигоди не є достатніми, які витрати Я знищу, коли мій дохід зменшується у два рази?

* Які інші джерела доходів у мене є у випадку я не можу працювати?

* Доходи б мого чоловіка достатньо, щоб оплатити рахунки моєї родини?

Гарне емпіричне правило, згідно Взаємна Бюхлер Омахи, є виділення 1 до 2 відсотків від вашого доходу для додаткового страхування, такі як втрати працездатності. Вартість окремого політика щодо інвалідів є розумним, особливо якщо врахувати, що поставлено на карту, якщо у вас немає охоплення і стали інвалідами, набагато ймовірнішим подією, ніж більшість людей.