Як забезпечити низькі ціни на страхування домовласників у Флориді

Інститут страхової інформації передбачає, що середньорічний премії зі страхування домовласників становить $ 879. (Флорида має найвищу середню премію, до $ 1534 в 2007 році. Погіршує наслідки національної економіки посилили проблеми. Економіки Флориди в сум’ятті. Кожен шукає способи зменшити накладні витрати, і будь-яке збільшення страхових внесків може мають переважна вплив на домовласників у Флориді.

Що призводить до зростання ставок страхових Флорида домовласників?

Згідно Флорида Департаменту страхування тут є лише деякі з рушійних сил:

Збільшення витрат перестрахування страховиків
Преміум скорочення від повного здійснення пом’якшення знижки
шахрайство і завищені вимоги
Помилкових чи шахрайських кредитів Вітер пом’якшення на рівні роздрібної торгівлі
Методології відновної вартості
Заявлених збитків провал
Катастрофічні збори оцінці справедливої ​​вартості у зв’язку з ураганами 2004-05
Збільшені виплати вартості і претензії страховиків впливають на капітал і стабільність, що страховики повинні залишатися прибутковим і стабільним для того, щоб продовжувати платити претензій тому необхідності, що вартість бути передані застрахованої особи .. Крім того, вибір страхових приватне домовласника компанії швидко випаровування забезпечення все менше і менше вибір. Так що ви можете зробити, щоб принаймні мене в курсі і підготовлені.

домовласники Збереження порад, які слід враховувати при купівлі нового будинку

Виберіть менший Головна-квадратних футів розміром як і раніше цар більше вдома, чим вище відновної вартості
Виберіть Головна з оновленнями – уникнути старих будинках із застарілою електропроводки і ручка труби, сантехніка та опалення, кондиціонер
Виберіть додому з вогнем – відстань до пожежної частини та пожежного гідранта
Розглянемо вік дахом 10 років або більш нова для гнучкої черепиці або може бути 15 для плитки даху
Розглянемо Будівельні матеріали-кладки блоків побудовано більше кадр побудований
Розглянемо зоні повені-чи будинку в зоні затоплення (Ваш кредитор може вимагати додаткового страхування від повеней)

нинішніх домовласників шукає найкращий курс на відновлення або заміна

Уникайте тверджень Претензії, як повідомляється, CLUE (всебічний обмін Андеррайтинг збиток) в деяких випадках, навіть якщо ви не вибираєте, щоб рухатися вперед з позовом, наприклад, що у вас було пошкодження водою від мережі змінного струму або вибух труби, ви подали позов і страховиком визначаються витрати на ремонт або заміну склала $ 2000, і потрібно було $ 2500 франшизи, хоча компанія не виплачувала позову і замість цього ви покривали витрати, що це твердження все ще може піти на обмін і запобігти Вас від кваліфікації на найдоступнішою ціною або компанії.
Розглянемо Ваші Кредитний рейтинг-Хоча не всі кредитні носіїв огляду все більше і більше використовують кредитні чинники для визначення ймовірності страхового може подати позов або навіть шахрайські претензії.

управляти своїй політиці премії додатковий охоплення в

1. Підніміть франшиз варіанти: $ 500, $ 1000, $ 2500, $ 5000
2. Вибір знецінився особистої власності на повну заміну
Видалення додаткового покриття провал
3. Опустіть Інші структури покриття-окремий гараж, фехтування, басейн клітини, басейни Це стандартна на 10% охопленням житлового зміни, які впливають на вашу премію можуть бути зроблені з 10%, 5%, 2% або взагалі виключений.
4. Нижня Особиста Всі Нерухомість покриття ви не прив’язані власних пристроїв, меблів Стандартний становить 50% від кількості житлових Деякі перевізники дозволяють зменшити в будь-якому місці з 45% до менше 25%
5. Нижня страхуванні відповідальності власників-зйомки можна поміняти або $ 100000 або $ 300000
6. Опустіть медичні виплати іншим-додатково $ 2000, $ 3000, $ 4000, $ 5000
7. Підніміть урагану врахований-плоских $ 500, 2%, 5%, 10%, або Виключені покриття

Огляд Купони з вашим агентом

Попросіть вашого агента про знижки фронт, деякі компанії не пропонують їм або припинили їх. Купони можна застосовувати для наступних цілей:
1. Пристрої захисту при моніторингу пожежної сигналізації, охоронної сигналізації, закритому співтоваристві, охоронець закритого співтовариства
2. Вік будинку-всі будинки, побудовані в 2002 або новіше отримаєте 68% знижку нового будинку на ураганного вітру частина вашої премії.
3. Вітер пом’якшення Кредити-страхові компанії зобов’язані за законом запропонувати Windstorm знижки Втрата пом’якшення для домовласників, які кваліфікуються. WLM є актом зводячи до мінімуму кількість втрат, викликаних вітром шкоду вашому дому. У будинках, побудованих після 2001 року, автоматично надається знижка Вітер пом’якшення через будівельні вимог Кодексу Однак будинки, побудовані до 2001 року, який додали новий дах після 2001 року може забезпечити огляд Вітер пом’якшення від підрядника покрівлі або замовити “Єдина пом’якшення перевірки проводяться” формі (1802 формі) близько $ 90 – $ 150 економія може мати велике значення у вашому домовласників щорічної премії залежно від декількох факторів.
4. Дах тип-шатровий дах акредитив передбачає значний кредит для типу висоти даху. Дахи не повинні містити більше ніж 50% від будь-якого іншого типу висоті на будь одній стороні.
5. Multi-Політика-знижки запропонувати свої авто, щоб вашим агентом, щоб побачити, якщо ви можете отримати знижку спільної політики
6. Пенсіонер домовласників-більше 55 знижка
7. Головна Покращення-оновлень може призвести кредитів облаштування будинку, коли вони застосовуються до даху, електричні або сантехніка.

магазини носіїв або ваш агент магазину для вас

1. Використання незалежних хто має доступ до багатьох носія і нехай вони роблять покупки для Вас
2. Попросіть вашого агента для щорічного огляду щороку, щоб визначити будь-які зміни або швидкості варіанти
3. Залишайтеся в курсі поточних підвищення ставок і те, що носії подаєте на них ось кілька останніх з них:
Allstate-замок ключ-замок страхування ключових відшкодування подала на середньому 17,9%
Радгосп-отримала 14,8% більше,
Royal Palm-21, 7%
громадян-8.4%