Як доповнення існуючої довгою політики догляду термін без виплати премій

Досить багато людей можуть знайти себе в цій ситуації …

Вони були завбачливо купити довгий термін догляду політика 5-10 років тому. Мій перший коментар: добре для них. Коли ви сідаєте і погляньте на премію за довгостроковий догляд в різному віці, ви швидко побачите, що молодші ви купуєте його в кращу сторону. Це здається очевидним, але я тут, щоб сказати вам, що премія відмінності є екстремальними. Погляньте на премію у віці 45 років, наприклад, і порівняти його з 65 років, вік, коли більшість людей навіть почати думати про довгострокову допомоги.

Тим не менш, (за допомогою Арізони в якості прикладу) 5-6 років тому витрати будинку престарілих були близько $ 120 на день. Це працює приблизно до $ 43 000 в рік. В даний час в середньому становить $ 70000 на рік.

Після усвідомлення цього факту, багато людей хочуть, щоб зробити необхідні кроки, щоб отримати їх покриття у відповідність з поточними витратами. Коли вони починають шукати навколо, вони виявляють дві речі …

Тому що вони старші, премія істотно більше. Багато разів, вона настільки велика, що це навіть не доступним.

Дивлячись на подібний охоплення в більш старшому віці і, побачивши високу премію має сенс, але є й інший історичний фактор. За останні п’ять років, довгостроковий догляд премій зросла приблизно на 40%. Багато що з цього було пов’язано з початкової ціни страхової компанії. Актуаріїв почав їх математичні припущення використання статистики для населення в цілому. Багато в чому, це був удар в темряві. Але у них були з чогось починати. Йшов час, вони виявили, що претензії були набагато вище, ніж їх первинних прогнозів. Після страхова компанія має досить бізнесу на книги для того, щоб бути статистично відповідні, вони починають використовувати реальний досвід.

Таким чином, люди, які хочуть підняти свій охоплення до, як правило, дивиться на поза-графіка премії – як тому, що вони старші і страхові компанії змінили свої ціни.

Проте залежно від ситуації, може бути рішення …

Багато людей мають компакт-диски та ануїтети. У більшості випадків, CD вважається “чорний день” або “надзвичайна ситуація” гроші. Аннуїтети “некваліфікованого Відстрочені ануїтети”. Велику частину часу, вони просто сидять, як компакт-диск, але з більш довгим періодом холдингу на увазі. Більше 90% людей помирають проведення ануїтет “як є”, вони ніколи не перетворюється на якийсь дохід.

Є кілька страхових компаній, які дозволять вам передати компакт-диск або ануїтет в спеціальну комбінацію ануїтету / довгостроковий продукт по догляду.

Це функціонує як ануїтет тим, що вона росте податків відкладено на рік-встановлювати процентні ставки. Проте, якщо людина коли-небудь має довгостроковий догляд потреби будь-якого типу (дорослий дитячий сад, тимчасового догляду, хоспісів, допомога життя або повномасштабної будинок престарілих) про вилучення можуть бути зроблені з ануїтету. Взагалі засоби можуть бути зняті протягом трирічного періоду. Майте це трирічний термін у вашому розумі-це стане дуже актуальним на хвилину.

До цих пір це звучить не надто сильно відрізняється, ніж просто виведення коштів з існуючого компакт-дисків або ануїтет. Але є одна основна причина, щоб зробити обмін ануїтету / довгостроковий план догляду перспективі. Деякі страхові компанії дозволить вам додати вершника, який забезпечує життя охоплення. Це величезна користь для декількох причин …

По-перше, у більшості людей є 3 роки або 5 років довгостроковий план догляду перспективі. Коли три або п’ять років ростуть, от і все. По-друге, медичні аванси продовження життя. Є однією нирки не в порядку? Немає проблем, медичної бригади не буде просто вставити новий. Третя, найбільша проблема не про загальний стан здоров’я, а якраз навпаки. Людина могла бути благословенний міцного здоров’я, хвороби Альцгеймера, живуть уже багато-багато років, і вичерпати всю свою нерухомість на охорону здоров’я.

Тепер давайте повернемося до трьох років. У людини є (неадекватна) довжиною політики догляду термін, який гарний у протягом трьох років. Вони рухаються їх компакт-диск або ануїтет ануїтет це комбінація / довгостроковий план догляду, який хороший протягом трьох років, а також.

Ось ключовий момент. Якби вони додали життя вершника який почнеться в через три роки, вони гарні для тривалості.

Нарешті, давайте розглянемо «без сплати премії” частина …

Переміщаючи компакт-диска або ренти в цій комбінації план, людина створила ще один трирічний план догляду перспективі. Немає витрат тут не потрібно.

Додавання життя вершник має вартість. Але так як вона запускається протягом трьох років, це як мати 3 роки “період очікування” на традиційні довгі план догляду термін, на відміну від типових 60, 90, 180 днів очікування. Таким чином, премія є досить низьким.

По-друге, премія може бути сплачена виході з ануїтету себе. Сьогодні, людина повинна була б платити податок на висновок (за умови що був виграш в ануїтет), але після зняття 12/31/09, такі як це не буде жодних податків. Це нове положення до Закону про пенсійне захисту 2006 року.

Якщо ви опинитеся недостатньо застрахованих та зацікавлених, погляньте на вашу ситуацію і подивитися, якщо цей підхід може вирішити вашу проблему.