Як домогтися успіху в пошуку дешеве страхування автомобілів

Майже всі споживачі будуть порівняти кілька цитат страхування автомобіля, коли вони отримують, що перший поліс страхування автомобіля, і нормально буде вибрати той, який є найдешевшим. Розумового процесу є те, що компанії, що пропонують найнижчі ціни найрозумніший з них піти з дешевих авто страхування. Але розумні споживачі починають виглядати не тільки їх нижня лінія ціни при порівнянні авто страхові поліси, тому що вони зрозуміли, що будь-яке таке порівняння не має сенсу, якщо ви не порівнюєте яблука з яблуками.

Очевидно, хороший бізнес, щоб навколо магазину і отримати кілька цитат Автострахування від різних компаній. Але перше, що ви повинні переконатися в тому, що ви отримуєте котирування на точно такий же обхват. Ціна поліса автострахування залежить від великої кількості варіантів, і ви повинні переконатися, що варіанти так само, коли ви порівнюєте кількість різних лапки.

Наприклад, у вас є франшиза сум, а це вже інша сума для кожного типу покриття. У вас є що зменшують зіткнення, франшиза для всебічного, зменшують пожежі та крадіжки, і, можливо, навіть більше. Встановити суми франшизи на тому ж рівні по всіх полісах, щоб переконатися, що ви порівнюєте політику на рівних.

Ви повинні також подивитися на межі відповідальності. За завдання матеріальної шкоди, наприклад, переконатися, що обмеження такі ж, а не один з майном межа відповідальності за шкоду в $ 50 000, а інший з тим же межею в $ 200 000. За заподіяння шкоди здоров’ю та особистого шкоди, те ж саме справедливо – переконайтеся, що стеля суми такі ж, а також що ці суми є достатніми для частини країни ви живете

Ваш наступний крок у порівнянні котирування, щоб зробити деякі дослідження по компанії, яка надає вам цитату. Не всі з цих компаній є безпечними для роботи с. Пошук в інтернеті і заклик до Better Business Bureau часто може розповісти вам про компанію, що ви не хочете розглядати бути застраховані.

Майте на увазі, що деякі страхові компанії запропонують Вам кращі тарифи якщо у вас більше одного продукту з ними. Наприклад, на додаток до Вашого авто страхування, якщо у вас також є страхування житла, страхування життя, або навіть страхування майна орендаря політики з ними, вони дадуть вам додаткову знижку на всі політики.

Щоб переконатися, що ви отримуєте найкраще можливе значення, а також отримати онлайн консультацію зі страхування автомобіля. Ви, очевидно, хочете, щоб переконатися, що компанія, що надає цитата є авторитетною і здатною охопити претензії, якщо вам потрібно зробити один. Але ці компанії можуть часто пропонують автомобіля страхові тарифи, які значно нижче, ніж традиційні компанії, просто тому, що вони не намагаються також покриття витрат на оренду на їх офісна будівля, і вони є більш щасливими, так, що економії на вас.

Як і все інше, що вам потрібно зробити свою домашню роботу, щоб переконатися, що ви отримуєте найкраще співвідношення ціни і автострахування. Але зусиль ви вкладаєте в це робити домашню роботу окупляться у багато разів за рахунок економії ви зрозумієте.